استراتژی های مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور
افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه های پرطرفدار جهان است. به همین دلیل افزایش فالوور اینستاگرام بسیار مهم و کلیدی برای کسب و کار ها بوده امروز ما قصد داریم چند نکته برای افزایش فالوور اینستاگرام بیان کنیم.

1-پروفایل

افزایش فالوور
افزایش فالوور اینستاگرام

پروفایل در اینستاگرام اولین چیزی است که دیده می شود. برای همین شما باید تمام قسمت های این گزینه را به نحواحسنت پر کنید. پروفایل از بخش های عکس ، آیدی ، نام پیج و … تشکیل شده است. نکته مهمی که وجود دارد این است که شما باید تمام موارد ذکر شده بالا را نسبت به موضوعی که قرار است پیج شما فعالیت کند انجام دهید. یعنی اگر پیج شما راجب فروش محصولات صنایع دستی است باید آیدی ، بیو و… مربوط به صنایع دستی باشد. 

2-استفاده از هشتگ برای افزایش فالوور

فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام

ما در رابطه با اهمیت هشتگ یک مقاله کامل نوشته ایم اگر نیاز به مطالعه دارد می توانید وارد هشتگ اینستاگرام شوید.

استفاده صحیح از هشتگ ها در افزایش سریع فالوور بسیار اهمیت دارد. بهترین راه حل این است که حداقل ۱۵۰ هشتگ مرتبط با حوزه کاری خودتان را پیدا کنید و به صورت تدریجی، از آنها در پست های خودتان استفاده کنید. نکته مهم در استفاده از هشتگ این است که نباید استفاده از آنها زیاده روی کنید.برای هر پست نهایتا 30 هشتگ بگذارید و بهترین حالت برای استفاده از هشتگ 6 الی 9 هشتگ مرتبط با موضوع پست یا موضوع پیجتان می باشد. به هیچ عنوان از هشتگ های تکراری استفاده نکنید. استفاده تکراری از هشتگ ها این سرنخ را به اینستاگرام می دهد که شما کار اسپم انجام میدهید.

3- تولید محتوای عالی

یکی از راه های موفقیت هر کسب و کار اینترنتی تولید محتوای عالی راجب موضوع کسب و کار خودتان است. تولید محتوا یکی از راه های نشان دادن کسب و کار و محصولاتتان به کاربران است. سعی کنید راجب محصولات خود تولید محتوا کنید از معایب و مزایای و کارایی آن بگویید. تولید متحوای مداوم باعث دیده شدن پیج شما می شود داشتن پست های زیاد و مفید در پیجتان باعث الگو شدن پیج شما در زمینه فعالیت شما می شود.

4- مسابقات اینستاگرامی بمب افزایش فالوور

برگزاری مسابقه، یکی دیگر از راه های عالی برای افزایش فالووراینستاگرام و گسترش دسترسی شما است. یک عکس یا یک پست تبلیغاتی برای یک مسابقه طراحی کنید و سپس از مردم بخواهید به منظور شرکت در مسابقه پیج شما را فالو کنند و یا عکس های شما را لایک کنند یا کامنت بگذارند.

در همه کشورهای دنیا و در تمام فرهنگ های مرسوم، اغلب مردم میل به برنده شدن دارند و حاضر هستند برای نفر اول شدن کارهای سختی را انجام بدهند.ما برای رشد سریع تعداد فالوور می توانیم از این موضوع استفاده کنیم. بهترین راه کار راه اندازی یک مسابقه اینستاگرامی است. در این مسابقه قوانین و شرایط را شما تعیین می کنید. اگر کسی توانست شرایط مسابقه شما را اجرا کند وارد قرعه کشی شما می شود.

5- با کاربران خود تعامل داشته باشید

دایرکت ها و کامنت های کاربران پیج خود را حتما جواب دهید. این یک اصل برای موفقیت پیج شماست در کامنت ها با کاربران خود در تعامل باشید.این تعامل داشتن باعث این می شود که بفهمید کاربران از شما چه چیز هایی می خواهند. با فهمیدن اینکه کاربران چه چیزهایی می خواهند شما می توانید تولید متحوای بهتری داشته باشید و محصولات بهتری ارائه بدهید.

6-سوالات چالشی

سوالات چالشی قابلیت وایرال شدن را دارند. یعنی افراد برای اینکه بتوانند جواب سوالات شما را پیدا کنند، پست شما را برای دوستان خودشان ارسال می‌کنند و این موضوع باعث می‌شود تا در یک مدت زمان کوتاه تعداد زیادی از مخاطب وارد پیج شما شود.نکته قابل ملاحظه در این بخش این است که حتما سوالات مرتبط با حوزه فعالیت خودتان از مخاطب بپرسید. سعی کنید سوالات نه خیلی ساده باشند و نه خیلی سخت، تا بتوانید مخاطب را به چالش بکشید.اکثر افراد علاقه زیادی به برنده بودن یا حس برتر بودن دارند. با برگزاری همچین چالش‌هایی این حس فالوورهای خودتان را برانگیخته می‌کنید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات

آخرین مقالات