استراتژی های مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه های پرطرفدار در جهان است. به همین دلیل افزایش فالوور اینستاگرام بسیار مهم و کلیدی برای کسب و کارها بوده نکاتی در اینستاگرام هستند که اگر آنها را رعایت کنید می توانید پیجی موفق برای خودتا داشته باشید. امروز ما قصد داریم چند نکته برای افزایش فالوور اینستاگرام بیان کنیم.

1. بهینه سازی پروفایل راه برای افزایش فالوور اینستاگرام

aowuccbqf64u - استراتژی های مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام

پروفایل در اینستاگرام اولین چیزی است که دیده می شود. برای همین شما باید تمام قسمت های این گزینه را به نحواحسنت پر کنید. پروفایل از بخش های عکس ، آیدی ، نام پیج و … تشکیل شده است. نکته مهمی که وجود دارد این است که شما باید تمام موارد ذکر شده بالا را نسبت به موضوعی که قرار است پیج شما فعالیت کند انجام دهید. یعنی اگر پیج شما راجب فروش محصولات صنایع دستی است باید آیدی ، بیو و… مربوط به صنایع دستی باشد. 

2.استفاده از هشتگ برای افزایش فالوور اینستاگرام

instagram hashtag - استراتژی های مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام

ما در رابطه با اهمیت هشتگ یک مقاله کامل نوشته ایم اگر نیاز به مطالعه دارد می توانید وارد هشتگ اینستاگرام شوید.

استفاده صحیح از هشتگ ها در افزایش سریع فالوور بسیار اهمیت دارد. بهترین راه حل این است که حداقل ۱۵۰ هشتگ مرتبط با حوزه کاری خودتان را پیدا کنید و به صورت تدریجی، از آنها در پست های خودتان استفاده کنید. نکته مهم در استفاده از هشتگ این است که نباید استفاده از آنها زیاده روی کنید.برای هر پست نهایتا 30 هشتگ بگذارید و بهترین حالت برای استفاده از هشتگ 6 الی 9 هشتگ مرتبط با موضوع پست یا موضوع پیجتان می باشد. به هیچ عنوان از هشتگ های تکراری استفاده نکنید. استفاده تکراری از هشتگ ها این سرنخ را به اینستاگرام می دهد که شما کار اسپم انجام میدهید.

3. تولید محتوای عالی

یکی از راه های موفقیت هر کسب و کار اینترنتی تولید محتوای عالی راجب موضوع کسب و کار خودتان است. تولید محتوا یکی از راه های نشان دادن کسب و کار و محصولاتتان به کاربران است. سعی کنید راجب محصولات خود تولید محتوا کنید از معایب و مزایای و کارایی آن بگویید. تولید متحوای مداوم باعث دیده شدن پیج شما می شود داشتن پست های زیاد و مفید در پیجتان باعث الگو شدن پیج شما در زمینه فعالیت شما می شود.

4- مسابقات اینستاگرامی بمب افزایش فالوور

برگزاری مسابقه، یکی دیگر از راه های عالی برای افزایش فالوور اینستاگرام و گسترش دسترسی شما است. یک عکس یا یک پست تبلیغاتی برای یک مسابقه طراحی کنید و سپس از مردم بخواهید به منظور شرکت در مسابقه پیج شما را فالو کنند و یا عکس های شما را لایک کنند یا کامنت بگذارند.

در همه کشورهای دنیا و در تمام فرهنگ های مرسوم، اغلب مردم میل به برنده شدن دارند و حاضر هستند برای نفر اول شدن کارهای سختی را انجام بدهند.ما برای رشد سریع تعداد فالوور می توانیم از این موضوع استفاده کنیم. بهترین راه کار راه اندازی یک مسابقه اینستاگرامی است. در این مسابقه قوانین و شرایط را شما تعیین می کنید. اگر کسی توانست شرایط مسابقه شما را اجرا کند وارد قرعه کشی شما می شود.

پیشنهاد : آموزش قرعه کشی در اینستاگرام و رازهایی که باید بدانید!

5. با کاربران خود تعامل داشته باشید

دایرکت ها و کامنت های کاربران پیج خود را حتما جواب دهید. این یک اصل برای موفقیت پیج شماست در کامنت ها با کاربران خود در تعامل باشید.این تعامل داشتن باعث این می شود که بفهمید کاربران از شما چه چیز هایی می خواهند. با فهمیدن اینکه کاربران چه چیزهایی می خواهند شما می توانید تولید متحوای بهتری داشته باشید و محصولات بهتری ارائه بدهید.

پیشنهاد : نرخ تعامل چیست؟

6. سوالات چالشی

سوالات چالشی قابلیت وایرال شدن را دارند. یعنی افراد برای اینکه بتوانند جواب سوالات شما را پیدا کنند، پست شما را برای دوستان خودشان ارسال می‌کنند و این موضوع باعث می‌شود تا در یک مدت زمان کوتاه تعداد زیادی از مخاطب وارد پیج شما شود.نکته قابل ملاحظه در این بخش این است که حتما سوالات مرتبط با حوزه فعالیت خودتان از مخاطب بپرسید. سعی کنید سوالات نه خیلی ساده باشند و نه خیلی سخت، تا بتوانید مخاطب را به چالش بکشید.اکثر افراد علاقه زیادی به برنده بودن یا حس برتر بودن دارند. با برگزاری همچین چالش‌هایی این حس فالوورهای خودتان را برانگیخته می‌کنید.

7. اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر در اینستاگرام به شخصی گفته می شود که در اینستاگرام بر دیگران تاثیر دارد. عموما تعداد فالوورهای این اشخاص بالاست، عکس های آنها لایک بالایی دارد و بازدید استوری هایشان هم بالا است. ولی چرا؟ چون این اشخاص بازیگران، خواننده ها، هنرمندان، سیاستمداران، جهانگردان و … هستند. این اشخاص به مردم می گویند که چه کسی را فالو کنند. حتی اگر دارای کسب و کار کوچیکی هستید میتوانید از این روش برای مطرح شدن و افزایش فالوور ، افزایش ویو اینستاگرام استفاده کنید. تحقیقات نشان داده، اینفلوئنسرها ده برابر بازگشت سرمایه بیشتری نسبت به دیگر شبکه ‌های بازاریابی دیجیتال برای برندها دارند. چون اینفلوئنسرها محتوایی تولید میکنند که باب میل مردم است.

8. انتشار پست در زمان مناسب

اشخاص در اینستاگرام در برخی ساعات شبانه روز نظیر ساعت 8 شب فعالیت بیشتری در اینستاگرام دارند. البته این مسئله بستگی به موضوع اکانت شما دارد. دلیل آن هم این است که بسیاری از کاربران اینستاگرام در ساعت های اداری مشغول فعالیت در محل کار ، دانشگاه و … هستند و فرصت استفاده از اینستاگرام را ندارند. از طرف دیگر، ساعت های آزاد افراد که معمولاً بین ساعت 8 تا 12 شب است. استفاده از اینستاگرام بیشتر می شود. اگر صفحه اینستاگرام خود را به حالت بیزینس در آورده باشید. از طریق ابزار insights اینستاگرام می توانید این موضوع را به راحتی تحلیل کنید و دریابید که کاربران در کدام ساعت های شبانه روز بیشتر از صفحه شما بازدید می کنند.

پیشنهاد : بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام چه ساعتی است؟

مقالات دیگر

6 ترفند برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام

20 نفری که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارند

الگوریتم جدید اینستاگرام چیست؟

محصولات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *