با آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام آشنا شوید

آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام

یکی از مهم ترین دغدغه ها برای افراد فعال در اینستاگرام، آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام می باشد که این تیک نشان دهنده ی یک صفحه ی رسمی می باشد. در حال حاضر اینستاگرام یکی از برنامه های پرطرفدار در سراسر جهان می باشد که میلیون ها کاربر فعال دارد.

این برنامه ی معروف و پرطرفدار یک شبکه ی مجازی به شمار می رود که می توان به وسیله ی آن ویدیو و تصاویر مورد علاقه را با کاربران دیگر در میان گذاشت. علاوه بر آن می توان به وسیله ی آن به یکدیگر پیام داد و گروه های فعالی نیز داشت. در حال حاضر صفحه های زیادی در این برنامه مشغول به کار هستند. به همین سبب شما می توانید به راحتی در مورد هر موضوعی به آن مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

با توجه به محبوب بودن این برنامه، هر چند وقت یک بار گزینه های جدیدی به آن اضافه می شود. شما می توانید با بروزرسانی اینستاگرام آن ها را به راحتی دریافت کنید. یکی از جذاب ترین این گزینه ها، تیک آبی کنار صفحه های افراد سلبریتی و معروف می باشد. شاید برخی از افراد اطلاعی در مورد این گزینه و آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام نداشته باشند.

در این مطلب قصد داریم که شما را با روش گرفتن تیک آبی اینستاگرام آشنا کنیم. با خواندن این مطلب و داشتن شرایط لازم می توانید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید.

تیک آبی اینستاگرام به چه معناست؟

7 - با آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام آشنا شوید

به دلیل افزایش کاربران اینستاگرام، پروفایل های جعلی و فیک در آن به شدت افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل اینستاگرام سعی کرده که صفحات رسمی برخی از افراد مشهور و سلبریتی را با یک تیک آبی از دیگر صفحات غیر رسمی و فیک متمایز کند. تیک آبی یکی از اصطلاحات رایج در بین کاربران اینستاگرام است که به آن  Verified badge نیز گفته می شود.

زمانی که شما نام یک فرد مشهور را جست و جو می کنید، صفحات زیادی به شما نشان داده می شود. بدون شک ممکن است برخی از آن ها دنبال کننده های بسیار زیادی نیز داشته باشند. اما اگر بخواهید صفحه ی اصلی و رسمی سلبریتی مورد نظر را پیدا کنید، باید به تیک آبی کنار اسم او توجه کنید. در این صورت شما می توانید به راحتی صفحه ی اصلی را از صفحات فیک تشخیص دهید.

پیشنهاد : نکات مهم در تبلیغات اینستاگرام چیست؟

چه کسانی می توانند تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند؟

تیک آبی اینستاگرام برای تمام افراد و کاربران اینستاگرام نمی باشد. تنها برخی از افراد که سلبریتی هستند و یا اینکه در بین افراد شهرت دارند، می توانند این تیک را دریافت کنند. با این حال در این قسمت برخی از شرایط واجب برای دریافت تیک آبی اینستاگرام را به شما بیان می کنیم. بعد از آشنایی با شرایط تیک، آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام به شما توضیح داده می شود.

افراد باید حساب معتبر اینستاگرامی داشته باشند

11 - با آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام آشنا شوید

یکی از ابتدایی ترین و ساده ترین شرایط برای دریافت تیک آبی اینستاگرام، داشتن یک حساب معتبر اینستاگرامی می باشد. این کار بسیار ساده است و هر کسی می تواند برای خود یک حساب کاربری معتبر درست کند. زمانی که یک فرد مشهور و سلبریتی، صفحه ی خود را با تیک آبی داشته باشد، بدون شک شما دیگر نمی توانید با اسم او تیک آبی دریافت کنید.

پیشنهاد : عوارض و بلاهایی که اینستاگرام برای سلامت روان دارد

حساب کاربری باید کامل باشد

یکی دیگر از شرایط مهم و اصلی برای دریافت تیک آبی اینستاگرام، داشتن یک حساب کاربری کامل می باشد. در نتیجه تنها افرادی که حساب کاربری کاملی در این برنامه داشته باشند، می توانند در خواست دریافت تیک آبی داشته باشند. اما حساب کاربری کامل به چه معناست؟ در واقع شما باید در قسمت بیو، توضیح کاملی در مورد کار هایی که انجام می دهید نوشته باشید و صفحه ی شما عمومی باشد.

صفحه ی کاربری باید شناخته شده باشد

تنها افرادی می توانند درخواست دریافت تیک آبی اینستاگرام را داشته باشند، که صفحه ی آن ها در بین افراد شناخته شده باشد. این امر به این معناست که باید در طول روز، افراد زیادی به صفحه ی شما سر بزنند و از مطالب شما بازدید کنند. علاوه بر این شما باید تعداد دنبال کننده های زیادی نیز داشته باشید. به طور کلی می توان بیان کرد که صفحه ای می تواند تیک آبی بگیرد که به صورت عمومی به یک برند خاص و شناخته شده تبدیل شده باشد.

با توجه به شرایطی که بیان کردیم بدون شک می توان دریافت کرد که تنها افراد مشهور و سلبریتی می توانند تیک آبی را برای صفحه ی خود دریافت کنند. افراد معمولی و صفحه های فیک به هیچ عنوان نمی توانند این تیک را برای خود از برنامه ی اینستاگرام بگیرند. همچنین بسیاری از پروفایل هایی که پست ها و استوری هایشان هزاران لایک و کامنت می خورند نیز ممکن است نتوانند این تیک آبی را دریافت کنند.

پیشنهاد : دلایل بلاک شدن توسط اینستاگرام

آشنایی با آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام

9 - با آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام آشنا شوید

مسئله ی مهم برای افراد، آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام می باشد که می توان بسیار ساده و آسان آن را دریافت کرد. شما می توانید با بروزرسانی برنامه ی خود، گزینه ی جدیدی را در آن مشاهده کنید که به وسیله ی آن می توان تیک آبی را دریافت کرد. برای دریافت آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام ، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  • در ابتدایی ترین کار باید برنامه ی اینستاگرام را باز کرده و به بخش پروفایل صفحه ی خود بروید.
  • به بخش تنظیمات settings  برنامه ی اینستاگرام بروید و گزینه ی account را انتخاب کنید.
  • در این صفحه گزینه ی جدیدی به نام request verification  مشاهده خواهید کرد که برای درخواست تیک آبی قرار داده شده است.
  • بعد از درخواست تیک آبی ، صفحه ای برای شما باز خواهد شد که باید آن را به طور کامل و صحیح پر کنید. به طور مثال در این صفحه باید نام کامل خود، زمینه ی فعالیت ، تصویر کارت ملی، تصویر پاسپورت و …. را وارد کنید.
  • بعد از وارد کردن تمام موارد خواسته شده، باید گزینه ی ارسال و send را انتخاب کنید تا درخواست شما در برنامه ی اینستاگرام ثبت شود.

با انجام مراحل بالا شما می توانید به راحتی درخواست دریافت تیک آبی را به برنامه ی اینستاگرام بفرستید و آن ها بعد از بررسی های لازم، با درخواست شما موافقت یا مخالفت خواهند کرد.

جمع بندی

بسیاری از افراد علاقه مند به دریافت تیک آبی در برنامه ی اینستاگرام هستند و برای آن تلاش زیادی می کنند. این تیک آبی نشان دهنده ی رسمی بودن و معتبر بودن صفحه ی افراد می باشد. به همین سبب افراد علاقه مند هستند که آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند.

با توجه به توضیحاتی که در این مطلب بیان شد می توانید متوجه شوید که تنها افراد سلبریتی و مشهور در بین افراد می توانند تیک آبی را برای صفحه ی اینستاگرام خود دریافت کنند. برای این کار نیز باید با آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام آشنا باشند. همانطور که بیان شد درخواست دریافت تیک آبی توسط افراد معروف و مشهور بسیار ساده است و به راحتی می توان آن را در نام کاربری مشاهده کرد. این قابلیت در اینستاگرام باعث شده است که افراد به راحتی بتوانند صفحات اصلی افراد مشهور و معروف در جهان را پیدا کرده و از آن بازدید کنند.

مقالات دیگر

مقایسه اینستاگرام و فیسبوک | چرا اینستاگرام از فیسبوک بهتر است؟

مقایسه اینستاگرام با تیک تاک

تفاوت اینستاگرام با اینستاگرام لایت در چیست؟

بررسی و مقایسه اینستاگرام با توئیتر

محصولات ما

در دریچه 67 شما می توانید از خدمات با کیفیت اینستاگرام ، تلگرام ، آپارات همچنین طراحی پست اینستاگرام و طراحی استوری اینستاگرام بهرمند شوید. خرید فالوور ، خرید لایک ، خرید ویو ، خرید فالوور ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *