کپی رایت در اینستاگرام و راه حل برای رفع کپی رایت اینستاگرام

مشکل کپی رایت در اینستاگرام

مقاله امروز درباره کپی رایت در اینستاگرام است. کپی رایت یا به فارسی حق نشر، حق تکثیر و حق نسخه برداری این ها همه یک قانون هستند. قانونی که از حق ناشر، تولید کننده، خواننده و … حمایت می کند.این قانون بیان می کند که شخص دومی حق استفاده از یک اثر ثبت شده و اثری که حق انحصاری برای یک تولیدکننده دارد را ندارد.هدف اصلی این قانون حمایت از زمان، تلاش و خلاقیت فردی است که برای تولید یک اثر مانند موسیقی، ویدئو ، مقاله یا … زحمت کشیده است. اینستاگرام هم قوانین کپی رایت را جدیدا به صورت سفت و سخت رعایت می کند. این قوانین از سال 2017 در اینستاگرام وضع شد.

محتوا در اکانت های عمومی

در اکانت های عمومی تصور می شود که چون پیج تولید کننده به صورت عمومی است. شما اجازه استفاده از محتوای تولید شده را دارید در صورتی که اینطور نیست. شما نباید محتوای کاربران دیگر در اینستاگرام را پست کنید. این کار نقض قانون کپی رایت است و پایمال کردن حق تولید کننده اگر قصد همچین کاری را دارید حتما باید منبع اصلی را تگ کنید.

انتشار محتوای اینستاگرام در اپلیکیشن های دیگر

شما اجازه این را ندارید که محتوایی که در فضای اپلیکیشن اینستاگرام وجود دارد را اپلیکیشن دیگر انتشار دهید. با این کار شما قوانین کپی رایت اینستاگرام را زیر پا گذاشتید. برای استفاده از محتوای درون اینستاگرام برای اپلیکیشن های دیگر شما باید از گزینه share link استفاده کنید.

حل مشکل کپی رایت اینستاگرام

اگر عکس یا ویدیو شما با توجه به قوانین کپی رایت اینستاگرام حذف شده باشد. به منظور حل مشکل کپی رایت در اینستاگرام از قسمت نوتیفیکیشن‌ها ارور نشان داده شده را کلیک کنید. تا صفحه‌ای مانند تصویر زیر برایتان باز شود. سپس گزینه Appeal را از پایین صفحه انتخاب کنید. در صفحه بعد گزینه I agree را فعال کنید و یک نام دلخواه در کادر مربوطه وارد نمایید. در آخر گزینه Appeal را بزنید. پس از انجام این کار چند لحظه صبر کنید تا ویدیو شما مجددا برایتان پست شود.

مشکل کپی رایت در اینستاگرام

مقالات دیگر

تکنیک هایی برای افزایش فروش محصولات در اینستاگرام

دلایل بلاک شدن کامنت اینستاگرام چیست؟ | علت محدود شدن کامنت اینستاگرام

ابعاد عکس در شبکه های مجازی مختلف(اینستاگرام ، یوتیوب ، فیس بوک و…)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات

آخرین مقالات