ابعاد عکس در شبکه های مجازی مختلف(اینستاگرام ، یوتیوب ، فیس بوک و…)

ابعاد عکس در شبکه اجتماعی

کاربران فعال شبکه های اجتماعی می دانند که ابعاد عکس در شبکه اجتماعی مختلف برای بنرها ، هدرها و… بارها تغییر کرده است. امروز دریچه 67 می خواهد. درباره ابعاد عکس در شبکه های اجتماعی مختلف صحبت کند. با ارائه این اطلاعات می توانید به راحتی عکس های خود را در شبکه های اجتماعی آپلود کنید و نگران خراب شدن آنها نباشید.

فیس بوک

فیس بوک بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان است. پس چشم های زیادی هستند که ممکن است محتوای شما را ببینند. بنابراین پتانسیل های زیادی در این شبکه اجتماعی وجود دارد و شما باید اطلاعات خود را در خصوص این تغییرات به روز رسانی کنید. در فیس بوک تصاویر مختلفی با اهداف گوناگون آپلود می شود. که بهترین سایز آنها را در ادامه برای شما بیان می کنیم. عکسی که بیشترین مشاهده را در بین عکس ها دارد عکس پروفایل شماست و این عکس به عنوان نماد یا برند شما در این شبکه اجتماعی عمل می کند. اغلب اولین چیزی که مردم وقتی با شما روبرو می شوند. می بینند در کنار همه پست ها ، نظرات شما ، و تقریباً تمام فعالیت های فیس بوک شما همین عکس پروفایل تان است که باید در انتخاب آن دقت زیادی کنید.

ابعاد عکس در شبکه اجتماعی
ابعاد عکس در شبکه اجتماعی

سایز پروفایل شما حداقل باید 180*180 پیکسل باشد.

یوتیوب

در مقایسه با سایر شبکه های اجتماعی عکس نمایه YouTube چندان برجسته نیست اما هنوز هم مهم است. کاربران YouTube اغلب از تصویر چهره خود استفاده می کنند در حالی که ناشران و شرکت ها از آرم برند خود استفاده می کنند. قالب های پذیرفته شده JPG ، BMP ، PNG یا GIF هستند (اما GIF های متحرک نیستند). تصویر نمایه یا پروفایل در یک دایره بریده نمایش داده خواهد شد. در مورد آنچه که از کانال شما انتظار می رود فکر کنید زیرا مکان خوبی برای شروع موضوعاتی است که بیشتر در مورد آنها بحث می کنید. در نظر داشته باشید حداکثر اندازه تصویر کاور در یوتیوب 6 مگابایت است .

ابعاد عکس در شبکه اجتماعی
ابعاد عکس در شبکه اجتماعی

سایز بنر کانال یوتیوب : 1440*2560 پیکسل

اینستاگرام

اینستاگرام تقریباً همه تصاویر ها را نشان می دهد . بنابراین دانستن ابعاد مربوطه خیلی طول می کشد. عکس پروفایل اینستاگرام ، مانند همه عکس های پروفایل دیگر در کنار هر عکسی که ارسال می کنید مشاهده می شود. بنابراین مهم است که آن را چشم نواز کنید. تصویر شما در صفحه نمایه شخصی یا به عنوان مثال در جستجوی هشتگ ظاهر می شود. چیزی که چشم را به خود جلب می کند می تواند مهم باشد.

ابعاد عکس در شبکه اجتماعی
ابعاد عکس در شبکه اجتماعی

ابعاد عکس پروفایل در اینستاگرام حداقل باید 150*150 پیکسل باشد.

اندازه عکس یا ویدیو برای استوری باید 750*1334 پیکسل باشد.

پینترست

پینترست یک پلتفرم بصری مانند اینستاگرام است. که توسط میلیون ها نفر دنبال می شود. مردم از این سایت برای ایده در مورد هر چیز ، از عروسی گرفته تا تزئین خانه خود استفاده می کنند. بنابراین این یک مکان اصلی برای شرکت های خرده فروشی است. پس گرفتن درست تصاویر و نشان دادن درست محصولات تان ضروری است.

ابعاد عکس در شبکه اجتماعی
ابعاد عکس در شبکه اجتماعی

سایز پروفایل پینترست حداقل باید 165*165 پیکسل باشد.

مقالات دیگر

آموزش غیرفعال کردن دانلود خودکار تلگرام

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول ، ایرانسل و رایتل

آموزش تصویری تبدیل گروه معمولی به سوپر گروه در تلگرام

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات

آخرین مقالات