همه چیز درباره ربات ها در بازی پابجی موبایل

ربات ها در بازی پابجی موبایل

ربات ها در بازی پابجی بازیکنان هوش مصنوعی اکنون عضوی از بازی پابجی موبایل هستند. این شخصیت‌ های هوش مصنوعی می توانند وارد میدان ‌های جنگ‌ شوند، اقدام به غارت آیتم ها ‌کنند، تیراندازی کنند، نارنجک پرت کنند و در سراسر نقشه حرکت کنند و مانند یک بازیکن واقعی عمل کنند. با این تفاوت که مهارت های آن ها نسبت به بازیکنان واقعی ضعیف تر خواهد بود. ربات‌ ها معمولاً در یک مبارزه به راحتی شکست می‌خورند و در مقایسه با (بیشتر) بازیکنان تصمیمات ضعیف تری می‌گیرند.

اگر که برای بازی پابجی یک بازیکن جدید باشید این احتمال برای شما وجود دارد که در مسابقات عمومی خود با ربات ها در بازی پابجی موبایل روبرو شوید. یک بازیکن تازه کار می تواند سریعا توسط بازیکنان ماهرتر کشته شود که همین امر ممکن است او را نسبت به ادامه بازی دلسرد کند. ربات ها در بازی پابجی موبایل برای ایجاد تعادل در مسابقات برای آماتور ها و افراد تازه کار استفاده می شوند. حضور آنها به افراد تازه وارد کمک می کند تا به تفاوت های ظریف بازی عادت کنند و مهارت های خود را افزایش دهند.

چگونه ربات ها را در بازی پابجی موبایل تشخیص دهیم

12 1024x576 - همه چیز درباره ربات ها در بازی پابجی موبایل

همانطور که پیشتر هم به آن اشاره شد ربات ها در بازی پابجی موبایل بازیکنانی هستند که مهارت های مبارزه ای که بازیکنان واقعی از آن ها برخوردار هستند را ندارند. علاوه بر این، آنها همچنین در الگو های استانداردی حرکت می کنند. به عنوان مثال، یک ربات ها در بازی پابجی موبایل هرگز منابعی را غارت نمی کنند. آنها طوری برنامه ریزی شده اند که فقط به سمت دشمنی که در فاصله 100 متری آن قرار دارد شلیک کنند. همچنین، آنها تیم یا جوخه ای ندارند. این امر به این معنی است که به هر شخصیتی که روی نقشه با آن برخورد کنند شلیک می کنند.

ربات ها در بازی پابجی موبایل با استفاده از کلمات و همینطور اعداد تصادفی و یا حتی عبارات، نام ‌هایی که برای همه عجیب به نظر می رسند نام گذاری می شوند. ربات ها با چتر نجات وارد مسابقه نمی شوند ولی در عوض، فقط به یک مکان تصادفی از راه دور منتقل می‌شوند. به علاوه آنها همچنین به طور خود به خودی در طول بازی ظاهر می شوند. ربات‌ ها حس شنوایی بسیار قوی دارند و می‌توانند بلافاصله متوجه شوند که شما در کدام جهت تیراندازی می‌ کنید و به طور اتوماتیک شروع به شلیک به سمت شما می‌کنند.

ربات ها در بازی پابجی موبایل هرگز برای غارت ایتم ها وارد هیچ خانه ای نمی شوند و همینطور آیتم های بازیکنانی را که می کشند جمع آوری نمی کنند. آنها همچنین وارد خانه هایی نمی شوند که شما در آن پنهان شده اید، در عوض آن خانه را محاصره می کنند. حرکات ربات ‌ها بسیار قابل پیش ‌بینی هستند و سعی نمی‌کنند در طول درگیری به دنبال پوشش بگردند، در عوض، آن‌ ها مستقیماً خود را در معرض گلوله‌ ها قرار می دهند.

پیشنهاد : معرفی بهترین vpnها برای بازی پابجی

برخی از ویژگی های ربات های PUBG

ربات ها در بازی پابجی موبایل برای آسان نگه داشتن سطوح اولیه بازی برای تازه ‌کارها به بازی اضافه شده‌اند، بیایید ویژگی های مختلفی دارند که در این بخش آن ها را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

آنها نمی پرند و پنهان نمی شوند

ربات های پابجی همیشه عجیب راه می روند و رفتار می کنند. مهم نیست که شما چه کاری انجام دهید آن ها حتی از خودشان محافظت هم نمی کنند. ربات های پابجی هیچگونه تلاشی نمی کنند و برای حفظ جانشان خود را به زحمت نمی اندازند. اگر به آنها شلیک کنید، نه پنهان می شوند و نه می پرند و بلافاصله کشته می شوند.

آنها را می توان به راحتی کشت

اگر بازیکنی را در خارج از ساختمان ببینید، بدون شک او یک ربات خواهد بود. آن ‌ها همیشه خارج از خانه ‌هایی که بازیکن واقعی در آن‌ ها پنهان می‌شود پرسه می‌ زنند و وقتی به آنها شلیک می‌ کنید، نزدیک‌ تر می ‌شوند. کشتن آنها فقط با کمک یک چاقو امکان پذیر است.

تیراندازی آن ها بسیار ضعیف است

13 1024x578 - همه چیز درباره ربات ها در بازی پابجی موبایل

ربات های پابجی به سختی کاری برای نجات خود انجام می دهند، چه برسد به اینکه به بازیکن دیگری حمله کنند. اگر آنها موفق شوند در یک مسابقه گروهی در بین 10 تیم برتر قرار بگیرند، احتمالاً پنهان می شوند و سپس در کنار یک بازیکن نزدیک ظاهر می شوند تا به طور مورد اصابت گلوله قرار بگیرند.

آنها به سمت تیراندازی حرکت می کنند

برای شناسایی یک ربات های پابجی تنها کاری که باید انجام دهید این است که بدون هدف و به طور تصادفی شلیک کنید و منتظر بمانید تا به شما نزدیک شود. آنها می دانند شما از چه سمتی شلیک می کنید و به سمت صدای شلیک قدم می گذارند.

پیشنهاد : پابجی یا کالاف کدام بازی جذاب تری برای موبایل است؟

رفتار های عجیبی دارند

آنها از ورود به خانه اجتناب می ‌کنند، معمولاً لباس ‌های منحصربه ‌فردی می پوشند و از بالای ساختمان فرود می ‌آیند و سلاح ‌های بزرگی در اختیار دارند. با نگاه کردن به نام‌ های عجیب و غریب و بی ‌معنی آن ‌ها مانند «sknav» پس از مرگ، می‌توانید آن ‌ها را به راحتی تشخیص دهید.

دلیل وجود ربات های زیاد در بازی

توسعه دهندگان PUBG مشخصات دقیقی در مورد وجود ربات ها به ما ارائه نکردند. به همین دلیل ممکن است برای شما پیچیده به نظر برسد اما ما تعدادی از عوامل کلیدی را می دانیم. در این قسمت ما به بررسی برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

بازی نکردن در مدت طولانی

16 1024x574 - همه چیز درباره ربات ها در بازی پابجی موبایل

مدت زمان خاصی مد نظر نیست اما در محدوده یک الی دو ماه است. اگر یک بازیکن آماتور یا تازه وارد هستید و یا اگر پس از مدتی به بازی برمی گردید احتمال آن زیاد است که با ربات های پابجی زیادی روبه‌رو شوید. 

اگر بیش از چند مسابقه برنده نشده اید، ربات های بیشتری را خواهید دید

توسعه دهندگان PUBG اشاره کرده اند که برنده شدن عاملی در کمتر شدن تعداد ربات هایی است که می بینید. این امر فقط به تعداد مسابقاتی که انجام داده اید محدود نمی شود. هنگامی که بازی می کنید و برنده می شوید، تعداد ربات های پابجی شما نیز کاهش می یابد.

پیشنهاد : با آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام آشنا شوید

اگر هم تیمی های شما مدتی است بازی نکرده‌اند ربات‌های  بازی پابجی بیشتری را خواهید دید

اگر با هم تیمی‌ هایتان به صورت گروهی بازی می‌کنید، سطح هم‌ تیمی ‌هایتان در وجود ربات های پابجی تاثیرگذار خواهد بود.

بازی در زمان ‌های نامطلوب احتمالا وجود ربات ‌های بازی پابجی را افزایش می دهد

PUBG ذاتاً به بازیکنان زیادی نیاز دارد. هر بازی از نظر تئوری به 100 انسان نیاز دارد و بازیکنان انتظار دارند که مسابقات در اسرع وقت شروع شود. اگر در زمانی که شما می خواهید بازی را شروع کنید بازیکنان زیادی نباشند تا لابی ها را پر کنند ربات ها جای بازیکنان را خواهند گرفت.

چه تعداد ربات در بازی پابجی خواهیم دید؟

طبق آنچه که اکثر بازیکنان می بینند، اگر بازی را به طور منظم انجام دهید، به ندرت رباتی را در بازی خواهید دید. اگر همه موارد بالا را در نظر بگیرید، با بسیاری از موارد مشابه روبرو خواهید شد که کمتر از 3٪ ربات دارند. احتمال برخورد با آنها بسیار کم است. اکثر بازیکنان معمولی کمتر از 5 درصد ربات ها را در بازی های خود می بینند. اکثر بازیکنان جدید یا بازیکنانی که مدتی است برنده نشده اند، 80٪ یا بیشتر ربات ها را در بازی های خود می بینند.

مقالات دیگر

ربات تلگرام چیست و چگونه کار می کند؟

نکات مهم در تبلیغات اینستاگرام چیست؟

مقایسه اینستاگرام با تیک تاک

مقایسه اینستاگرام و فیسبوک

محصولات ما

در دریچه 67 شما می توانید از خدمات با کیفیت اینستاگرام ، تلگرام ، آپارات همچنین طراحی پست اینستاگرام و طراحی استوری اینستاگرام بهرمند شوید. خرید یوسی ، خرید سی پی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *