چه کارهایی باعث بن شدن در پابجی می شود؟

بن شدن در پابجی

Player Unknown Battle Ground یا به اختصار پابجی، یک بازی در کلاس Shooter و FPS یا First Person Shooter است که برای ویندوز و اندروید موجود است. بعد از آپدیت اخیر این بازی، بیش از سی هزار نفر از بازیکنان از بازی بن یا اخراج شدند. این اتفاق باعث اعتراضات زیادی از طرف بازیکنان شده است. اما این بازیکنان به چه دلیل از بازی کردن منع شده اند؟ در این مقاله به دلایل بن شدن در پابجی می پردازیم.

الگوریتم جدید امنیتی

همانطور که گفته شد، بعد از آپدیت اخیر تعداد زیادی از بازیکنان بن شده اند. بن شدن این بازیکنان به دلیل بروزرسانی الگوریتم امنیتی بازی پابجی بود. این الگوریتم امنیتی جدید قادر به تشخیص کلمات و عبارات توهین آمیز و نژادپرستانه است. اما این قوانین قبل از بروزرسانی اخیر هم وجود داشتند. تفاوت اصلی الگوریتم امنیتی جدید و قدیمی در تشخیص نرم افزار و در مجموع تمامی مواردی که به تقلب در بازی کمک می کند است. طبق گزارشات بازیکنان آمریکای شمالی و اروپا بیشتر از همه قربانی موارد امنیتی جدید شده اند. مواردی که علاوه بر توهین و تقلب، شامل اتفاقات دیگر هم می شود.

بن شدن در پابجی برای هر کسی که از روش های غیر اخلاقی و کلمات غیر اخلاقی استفاده می کند پیش می آید. اما اگر جزو بازیکنان پابجی هستید، خوب است که بدانید چه اتفاقاتی باعث بن شدن شما میشوند تا از آنها جلوگیری کنید.

پیشنهاد : چند روش کسب درآمد از بازی پابجی

انواع بن شدن در پابجی

شدن در پابجی - چه کارهایی باعث بن شدن در پابجی می شود؟

بن شدن به معنای ممنوعیت است. بنا به جرمی که در بازی مرتکب می شوید، ممکن است برای چند ساعت یا چند روز یا حتی یک ماه از بازی بن شوید. علاوه بر این موارد جرایمی هم در مورد بازی پابجی وجود دارد که می تواند باعث تشکیل پرونده های جرایم اینترنتی شود. برای مثال نقض قوانین کپی رایت شرکت پابجی، می تواند باعث جریمه مالی و زندان شود! بعد از نصب بازی حتما قوانین و ضوابط ذکر شده را مطالعه کنید و از شکستن قوانین پرهیز کنید.

چطور از بن شدن در پابجی جلوگیری کنیم؟

بازی پابجی در حال حاضر در کشور ایران فیلتر است. استفاده از VPN و فیلترشکن جزو مواردی است که باعث بن شدن شما در بازی می شود. اما راهکاری هم برای آن وجود دارد. سرور VPN خود را با سروری که بازی انتخاب می کنید هماهنگ کنید و هیچوقت، با هیچ سرور VPN دیگر، یا آیپی متفاوت وارد بازی نشوید. در صورتی که این مورد را رعایت نکنید در لحظه، برای همیشه از بازی بن خواهید شد.

مورد دومی که باعث بن شدن در پابجی می شود، استفاده از نرم افزار های غیر مجاز است. نرم افزار های متفاوتی برای تقلب در بازی پابجی وجود دارند. نرم افزاری که باعث می شود کامپیوتر به جای شما روی دشمنانتان زوم کند. نرم افزاری که موقعیت مکانی بازیکنان دیگر را به شما اطلاع می دهد. نرم افزاری که با تقلب در سرور های بازی، باعث می شود تا همه شلیک های شما، صرف نظر از میزان دقت، به هدف برخورد کنند. به محض استفاده از هر کدام از این نرم افزارها، اکانت شما در کسری از ثانیه، برای همیشه بن می شود. در نظر داشته باشید استفاده از این نرم افزار ها، به دلیل دستکاری سرور ها، باعث نقض قوانین کپی رایت می شود و شرکت پابجی می تواند علیه شما دست به اقدامات قانونی بزند.

پیشنهاد : معرفی بهترین vpnها برای بازی پابجی

دلایل بن شدن در پابجی بر اساس الگوریتم جدید

های جلوگیری از بن شدن در پابجی 1024x720 - چه کارهایی باعث بن شدن در پابجی می شود؟

مورد دیگری که در الگوریتم امنیتی جدید باعث بن شدن در بازی پابجی می شود، عدم گزارش خطا های بازی است. دلایل متفاوتی می توانند باعث بروز خطا در بازی شوند. آسیب به سرور های اصلی و کندی اینترنت شما دیگر بازیکنان از دلایل عمده بروز خطا در بازی هستند. در صورتی با این خطا، چه برای خود و چه برای بازیکن دیگری مواجه شدید حتما باید آن را گزارش کنید. سو استفاده از این خطاها و عدم گزارش آنها باعث بن شدن در پابجی می شود. لغو شدن ورود به بازی، نامیرایی، افزایش سرعت از دیگر خطا های رایج هستند که باید آنها را گزارش کنید. گزینه گزارش خطا در تمامی طول بازی در گوشه صفحه در دسترس شما خواهد بود.

همانطور که گفته شد، نقض قوانین کپی رایت باعث بن شدن شما می شود. هرگونه دستکاری سرور یا اطلاعات بازی به هر دلیلی، توسط الگوریتم جدید قابل تشخیص است و شما را بن خواهد کرد. دستکاری سرور و اطلاعات یکی از راه های آموزش برنامه نویسی به تازه کاران است که برای برخی بازی ها و برنامه ها بلا مانع است.

دلایل بن شدن بر اساس الگوریتم قدیمی

توهین کردن از مواردی است که در تنظیمات امنیتی قدیمی هم وجود داشت. هر گونه توهین بر اساس جنس، نژاد، کشور، طبقه اجتماعی و … شما را در بازی بن خواهد کرد. استفاده از کلمات و عبارات توهین آمیز در نام کاربری هم باعث بن شدن شما خواهد شد. تفاوت الگوریتم امنیتی قدیمی و جدید در این است که در الگوریتم قدیمی، توهین کننده ها به صورت دستی، توسط بازیکنان دیگر یا ناظران بن میشدن. در این حالت احتمال داشت شخصی برای مدتی از چشم ناظران دور بماند اما در الگوریتم جدید، هرگونه توهین توسط هوش مصنوعی قابل تشخیص است و شما را بن خواهد کرد.

همانطور که گفته شد، پابجی یک بازی Shooter است. در این بازی ها، هدف کشتن دشمنان است. در صورتی که شما در بازی پابجی هم تیمی های خود را بکشید، توسط هوش مصنوعی اخطاری دریافت خواهید کرد. در صورتی که این کار را چندین بار تکرار کنید، برای مدتی از بازی بن خواهید شد. در نظر داشته باشید، کشتن تصادفی هم تیمی ها، جزو این مورد به حساب نمی آید. برای مثال اگر سوار ماشین باشید و تصادف کنید و هم تیمی شما کشته شود، اخطاری دریافت نمی کنید. فقط شلیک مستقیم به هم تیمی ممنوع است.

اگر در طول بازی، یک بازیکن را دنبال کنید و در حالی که امکان کشتن دارید، او را نکشید، اخطار دریافت خواهید کرد. طبق الگوریتم جدید، این موضوع نقض گیم پلی استاندارد تلقی می شود و در صورتی که چندین بار اخطار دریافت کنید، برای مدتی بن خواهید شد.

پیشنهاد : تفاوت پابجی با پابجی لایت چیست

دلایل جدیدی که باعث بن شدن شما می شود

های مختلف بن شدن در پابجی - چه کارهایی باعث بن شدن در پابجی می شود؟

ترک بازی به محض ورود به آن باعث بن شدن شما خواهد شد! اگر پابجی را بازی کرده باشید، می دانید که بازی شما گروه های صد نفره ای است که به جزیره های مختلف فرستاده می شوند. جمع شدن صد نفر برای بازی کردن باهم حدود پنج الی ده دقیقه طول می کشد. اگر برای ورود به بازی اعلام آمادگی کنید و به محض ورود، بازی را ترک کنید، اخلالگر تلقی می شوید و برای چند ساعت بن می شوید.

درآمدزایی از بازی پابجی امکان پذیر است. شما می توانید با فروش پول رایج درون بازی یا فروش آیتم های بازی درآمدزایی کنید. همینطور شما می توانید بازیکنان مبتدی را در ازای دریافت پول رایج بازی تمرین دهید. اما حتما باید در نظر داشته باشید هر گونه درآمدزایی از بازی پابجی که بدون هماهنگی با شرکت باشد، غیر قانونی تلقی می شود. برای کسب درآمد از پابجی حتما باید از شرکت تاییدیه دریافت کنید در غیر این صورت اکانت شما به اضافه تمامی آیتم های موجود بن خواهد شد.

یکی از مواردی که باعث بن شدن بازیکنان معروف در گذشته شده است، شایعه پراکنی در مورد بازی است! نشر هرگونه خبر و اطلاعات درباره بازی که توسط شرکت تایید نشده اند، غیر قانونی تلقی می شود و شما برای همیشه بن خواهید شد. این قانون در پی نشر اخبار کذب در مورد بازی پابجی در سال 2019 تصویب شده است و شرکت به سختی با این افراد برخورد می کند.

مقالات دیگر

آیا پابجی گوشی را خراب می کند؟ عوارض بازی پابجی چیست؟

تفاوت اینستاگرام با اینستاگرام لایت در چیست؟

مقایسه اینستاگرام و فیسبوک

مقایسه اینستاگرام با تیک تاک

محصولات ما

در دریچه 67 شما می توانید از خدمات با کیفیت اینستاگرام ، تلگرام ، آپارات همچنین طراحی پست اینستاگرام و طراحی استوری اینستاگرام بهرمند شوید. خرید یوسی پابجی ، خرید سی پی کالاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *