آموزش تصویری تبدیل حساب اینستاگرام به بیزینس اکانت

تبدیل به کسب و کار

امروز قصد داریم تا آموزش تصویری تبدیل حساب اینستاگرام به بیزینس اکانت را به شما عزیزان آموزش دهیم. شما با تغییر حساب اینستاگرام خود به حساب حرفه ایی می توانید آمار های مهم پیج خود را ببینید که این امر باعث می شود. بدانید چه تعداد کاربر شما مرد یا زن هستند. از چه رده های سنی یا چه زمانی برای پست گذاری در پیج شما مهم است و… دانستن این آمار ها باعث تعامل بیشتر شما با کاربران پیجتان و رشد پیج شما می شود.

قدم اول

شما وارد حساب خود می شوید و در قسمت Edit profile حساب خود می روید در این قسمت شما باید روی گزینه Switch to Professional Account کلیک کنید.

تبدیل حساب اینستاگرام
تبدیل حساب اینستاگرام به بیزینس

بعد از کلیک روی Switch to Professional Account صفحه ایی جدید برای شما باز می شود که به دو بخش است.

قدم دوم: بیزینس یا تولید محتوا

بخش اول: creator اگر قصد دارید تولید محتوا کنید ، هنرمند هستید و… می توانید این بخش را انتخاب کنید.

بخش دوم:Business این قسمت برای صاحبان کسب و کار ، فروشگاه و… است اگر صاحب کسب و کاری هستید این قسمت را انتخاب کنید.

تبدیل حساب اینستاگرام
تبدیل حساب اینستاگرام به بیزینس

بعد از کلیک روی هر کدام از این بخش ها گزینه next را بزنید و بعد از گزینه next صفحه ایی تازه برای شما باز می شود. که هر کدام را انتخاب کنید یکسان است. در این قسمت قابلیت های تبدیل حساب اینستاگرام به بیزینس را برای شما ذکر می کند.

بر روی گزینه next کلیک کنید تا به صفحه بعدی بروید ما حالت بیزینس را انتخاب کردیم. اما اگر شما creator را انتخاب کردید مشکلی نیست چون فرق زیادی ندارد.

تبدیل حساب اینستاگرام
تبدیل حساب اینستاگرام به بیزینس

قدم سوم

بعد از کلیک روی گزینه next صفحه ایی برای شما باز می شود که شما باید دسته ایی که بیشترین شباهت به کار شما دارد را انتخاب کنید .

اگر دسته مورد نظر خود را پیدا نکردید می توانید در قسمت بالا با جستجو دسته ایی که به شما نزدیک است را پیدا کنید. بعد از انتخاب دسته مورد نظر روی گزینه Done کلیک کنید.

تبدیل حساب اینستاگرام

در صفحه بعد از شما می خواهد که شماره همراه و آدرس خود را وارد کنید.

تبدیل حساب اینستاگرام

بعد از انجام کارها روی save کلیک کنید یا اگر نمی خواهید که چیزی وارد کنید روی گزینه Don’t use my contact info کلیک کنید.

در آخر اگر دوست دارید ترفند های رفتن به اکسپلور اینستاگرام را بدانید می توانید مقاله چند ترفند برای رفتن به اکسپلور اینستاگرام را مطالعه کنید.

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات

آخرین مقالات