آموزش تصویری کامنت گذاری در کانال تلگرام

کامنت گذاری در کانال تلگرام

دریچه 67 امروز برای شما آموزش تصویری کامنت گذاری در کانال تلگرام را قرار می دهد. از آنجایی که تلگرام با وجود فیلترینگ هنوز هم محبوبیت خود را در بین کاربران ایرانی دارد ما می خواهیم راجب آپدیت جدیدی که چند وقت پیش عرضه شد صحبت کنیم. در این مدیر کانال می تواند برای پست هایی که در کانال خود قرار می دهد. قسمت کامنت ایجاد کند تا کاربران بتوانند نظر خود را راجب پست مورد نظر بیان کنند یا در آن قسمت به گفتمان بپردازند.

ویژگی های کامنت گذاری در کانال تلگرام

قبل از آپدیت تلگرام کاربران می توانستند با ربات در کانال تلگرام کامنت بگذارند. اما با وجود آپدیت جدید دیگر نیاز به ربات برای این کار نیست. در آپدیت جدید شما می توانید با کلیک روی قسمت کامنت پست نظرات دیگر کاربران را ببینید و می توانید نظر خود را به صورت عکس ، فیلم ، گیف و … ارسال کنید. که این موضوع جذاب تر از قسمت کامنت در اینستاگرام است. این آپدیت برای کسب و کار های آنلاین بسیار خوب شده و یک قدم آنها را به مشتریان خود نزدیک تر کرده.

فعال سازی کامنت اینستاگرام

برای شروع به یکی از آپ استور ها مانند گوگل پلی ، پلی استور و … بروید تا تلگرام خود را آپدیت کنید. بعد از این آپدیت به هر کانالی که بروید و ادمین کامنت پست را فعال کرده باشد به صورت تصویر زیر می توانید قسمت کامنت را مشاهده کنید.

 کامنت گذاری کانال تلگرام
کامنت گذاری در کانال تلگرام

اگر خودتان ادمین کانال هستید و می خواید این بخش را فعال کنید مطابق تصویر زیر پیش بروید.

کامنت گذاری در کانال تلگرام برای کاربران آیفون : روی نام کانال خود کلیک کنید و وارد قسمت Edit شوید و روی گزینه Discussion کلیک کنید.

کامنت گذاری در کانال تلگرام

کامنت گذاری در کانال تلگرام

در قسمت بعد شما باید روی گزینه Create New Group کلیک کنید تا بتوانید ویژگی کامنت گذاری را فعال کنید. مطابق شکل زیر

کامنت گذاری در کانال تلگرام

کامنت گذاری در کانال تلگرام برای کاربران اندروید: به کانال خود بروید روی آیکون مداد کلیک کنید. به گزینه Discussion بروید و مثل روش بالا عمل کنید.

کامنت گذاری در کانال تلگرام
کامنت گذاری در کانال تلگرام

غیر فعال سازی کامنت تلگرام

اگر قصد غیر فعال سازی یا تغییر را دارید وارد بخش Discussion شوید روی گزینه Unlink Group کلیک کنید. این روش کامنت را حذف می کند و کامنت کانال شما را غیر فعال می کند.

چند نکته

  1. شما می توانید کامنت دیگران را reply کنید.
  2. اگر پست در کانال کامنت داشته باشد و شما برای شخص دیگری پیام را فوروارد کنید کامنت های آن برای آن شخص ارسال نمی شود حتما برای خواندن کامنت ها باید به کانال مورد نظر مراجعه شود.
  3. اگر توسط ادمین کانال بلاک شوید نه تنها نمی توانید کامنت های آن کانال را بخوانید بلکه از کانال اخراج می شوید.

مقالات دیگر

آموزش تصویری لایو لوکیشن تلگرام

آموزش تصویری تغییر پسورد در اینستاگرام

آموزش تصویری غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات

آخرین مقالات