آموزش تصویری غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

غیرفعال کردن اکانت

شبکه های اجتماعی بخش جدایی ناپذیر زندگی روزمره انسان ها تبدیل شده همه ی انسان ها به طریقی برای اتنشار محتوای خود از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در کشور ما با 40 میلیون کاربر فعال است.

که در آن تصاویر و ویدیو های را به کاربران نشان می دهد. یکی از مشکلات کاربران در آن این است. که گذر زمان را متوجه نمی شوند این دلیل باعث می شود تا کاربران تصمیم بگیرند تا اکانت خود را به صورت موقت غیر فعال کنند.

delete instagram feature - آموزش تصویری غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

آموزش تصویری غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

اگر به این فکر هستید که اکانت خود را به صورت موقت غیرفعال کنید تا بعدا بتوانید از آن استفاده کنید. باید مراحل زیر را برای غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام طی کنید. با انجام کارهای زیر شما می توانید اکانت خود را به صورت غیرفعال در بیاورید و هر زمانی که وارد اکانت اینستاگرام خود شوید مجددا اکانت شما به حالت فعال در می آید.

در قدم اول شما باید وارد مرورگر خود شده و وارد سایت اینستاگرام شوید. نام کاربری و رمزعبور خود را در قسمت مربوطه وارد کنید تا به اکانت خود لاگین شوید.

Capture 1 1024x533 - آموزش تصویری غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

در قدم بعد به پروفایل خود بروید و روی Edit Profile کلیک کنید.

Capture1 1 1024x241 - آموزش تصویری غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

در قدم بعد که وارد پروفایل خود شده اید اسکرول کنید و به انتهای صفحه بروید. و روی گزینه Temporarily disable my account کلیک کنید تا به صفحه دی اکتیو کردن اینستاگرام بروید.

Capture2 1 1024x524 - آموزش تصویری غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

اگر می خواهید به صورت مستقیم به صفحه غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام هدایت شوید. روی دکمه زیر کلیک کنید. توجه داشته باشید که اکانت اینستاگرام شما باید در مرورگر لاگین باشد.

در صورتی که از هر دو روش پیش بروید. به صفحه زیر خواهید رسید که در این قسمت شما باید دلیل غیرفعال کردن اکانت خود را بگویید و رمز اکانت خود را وارد کنید. سپس روی دکمه غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام کلیک کنید.

Capture3 1024x488 - آموزش تصویری غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

Why are you disabling your account: در این قسمت دلیل خود برای دی اکتیو کردن را مشخص کنید.

To continue, please re-enter your password: در این قسمت برای تایید غیر فعال سازی باید رمز عبور ورود به اکانت خود را وارد کنید.

و در آخر روی دکمه Temporarily Disable Account کلیک کنید. تا پنجره ایی به صورت زیر برای شما نمایش داده شود بعد روی گزینه YES کلیک کنید. عمل دی اکتیو کردن ممکن است ساعاتی زمان ببرد یا بلافاصله انجام شود.

Captur4 1024x408 - آموزش تصویری غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *