آموزش تصویری مخفی کردن تعداد لایک در اینستاگرام

Instagram No Like Counter 1024x553 - آموزش تصویری مخفی کردن تعداد لایک در اینستاگرام

آموزش تصویری مخفی کردن تعداد لایک در اینستاگرام : افزایش لایک و داشتن لایک زیاد در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد اما برخی از کاربران ترجیح میدهند به دلیل حفظ حریم شخصی و.. تعداد و افرادی که پست های آنها را لایک کرده اند نمایش داده نشود. قابلیت جدیدی به اینستاگرام اضافه شده است که از طریق آن می‌توان تعداد لایک‌های پست مورد نظر خود را پنهان کنید. ما در این مطلب از دریچه وب دیزاین به آموزش نحوه مخفی کردن و عدم نمایش تعداد لایک پست اینستاگرام می‌پردازیم.

شیوه مخفی کردن لایک در تمامی پست‌

از طریق منوی تنظیمات اینستاگرام می‌توانید نمایش یا عدم نمایش تعداد لایک‌ها را دستکاری کنید. اگر از چندین پروفایل استفاده می‌کنید. باید این کار را برای هرکدام از پروفایل‌های لینک شده، به‌صورت جداگانه انجام دهید. پس از باز کردن شبکه اجتماعی اینستاگرام در آیفون و یا گوشی اندروید خود، باید در گوشه پایین سمت راست، آیکون پروفایل خود را لمس کنید.

16615 946 - آموزش تصویری مخفی کردن تعداد لایک در اینستاگرام

در قدم بعدی روی منوی سه خطی در سمت راست و بالای صفحه بزنید.

16618 104 - آموزش تصویری مخفی کردن تعداد لایک در اینستاگرام

صفحه جدیدی برای شما باز می شود روی گزینه “Setting” کلیک کنید،بعد روی Privacy کلیک کنید.

4 19 - آموزش تصویری مخفی کردن تعداد لایک در اینستاگرام

گزینه “Post” را انتخاب کنید.

16620 580 - آموزش تصویری مخفی کردن تعداد لایک در اینستاگرام

و در آخر باید گزینه “Hide Like and View Counts” را فعال کنید.

16624 765 - آموزش تصویری مخفی کردن تعداد لایک در اینستاگرام

ارتباط سلامت روان کاربران با مخفی کردن تعداد لایک

این حرکت اینستاگرام در ادامه حرکاتی است که مجموعه شرکت‌های بزرگ در راستای توجه به سلامت روان کاربرانشان آغاز کرده‌اند. فیس‌بوک، اپل و گوگل ابزار‌هایی را برای کنترل‌کردن زمان استفاده ازصفحه نمایش ارایه داده‌اند. پینترست، اعلانات و اقداماتی مانند تنفس عمیق، تمرین قدردانی و مواردیاز این دست را در راستای زیست بهتر به مخاطبانش ارایه داد و توییتر به فکر راهکار‌هایی برای انجامگفتگو‌هایی بهتر میان کاربرانش است.

افرادی که با آن‌ها صحبت شده است، می‌گویند. برای آن‌چه می‌خواهند ارسال کنند، آزادتر هستند. و به این دلیل است که دیگر فکر نمی‌کنند چند نفر قرار است آن‌ها را لایک کنند. نیکولا لوبورا می‌گویدکه قبلا از ارسال عکس از خودش خجالت می‌کشید، اما اکنون مطمئن‌تر است و نگران این نیستکه مردم زیادی قرار است او را ببینند. اگرچه ممکن است این تعداد کم نشود، اما بار روانی برای اوکمتر است. البته برای کسب وکار ها ، مشاغل ، سازندگان و صنعتگران (حساب‌های بیزنس) این تغییر تفاوت زیادی ایجاد نکردهاست. حساب‌های آن‌ها هنوز معیار‌های مفصلی را برایشان نشان می‌دهد و مشخص می‌کند.

مقاله های دیگر

آموزش حل مشکل فارسی نشدن اینستاگرام

شات اوت اینستاگرام چیست؟ آموزش شات اوت اینستاگرام

اینگیجمنت اینستاگرام چیست؟ راه های افزایش اینگیجمنت اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *