آموزش ساخت استیکر در تلگرام

آموزش ساخت استیکر در تلگرام

آموزش ساخت استیکر در تلگرام : در حال حاضر اکثر افرادی که در اطراف ما هستند از تلفن های هوشمند استفاده می‌کنند و شبکه های اجتماعی یک عضو جدا نشدنی از تمام گوشی های همراه شده است. به همین دلیل شبکه های اجتماعی زیادی در راستای این موضوع طراحی و ساخته شده‌اند تلگرام یکی از این شبکه های اجتماعی است بعلاوه در تلگرام نسبت به شبکه های اجتماعی دیگر شما یک مزیت دارید آن هم ساخت استیکر های تلگرام است. به این صورت که هر کاربر با آموختن نحوه ساخت استیکر در تلگرام میتواند یک مجموعه شخصی برای خود درست کند و لینک آن را برای استفاده در اختیار دیگر دوستان خود نیز قرار دهد.

ساخت استیکر در تلگرام

در قدم اول شما باید Stickers@ در قسمت شخصی تلگرام خود بنویسید و وارد ربات ساخت استیکر شوید. بعد از این که وارد ربات شدید برای شروع کار باید روی گزینه START کلیک کنید. سپس باید گزینه newpack/ را انتخاب کنید یا بنویسید مطابق تصویر زیر باید پیغام برای شما به نمایش در بیاید.

image 2021 09 19 171220 - آموزش ساخت استیکر در تلگرام

حال شما در این قسمت باید نامی برای پک استیکر خود انتخاب کنید بعد از انتخاب نام شما با پیامی مطابق با تصویر زیر روبرو می شوید.

image 2021 09 19 171545 - آموزش ساخت استیکر در تلگرام

ربات در این قسمت از شما می خواهد تا عکسی که قصد دارید به استیکر تبدیل کنید را برایش ارسال کنید. توجه داشته باشید که عکس شما باید با فرمت PNG باشد و ابعاد آن 512*512 باشد. این نکته را هم در نظر بگیرید که عکس ارسالی را باید از طریق قسمت file ارسال کنید و تیک گزینه‌ی Compress image را بردارید.

بعد اینکه عکس را ارسال کردید با پیغام زیر مواجه می شوید.

3 1 - آموزش ساخت استیکر در تلگرام

حالا شما باید یک ایموجی برای استیکر خود انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر محتوای عکس عصبانی است شما می توانید یک ایموجی عصبانی ارسال کنید بعد از ارسال ایموجی با تصویر زیر مواجه می شوید.

4 - آموزش ساخت استیکر در تلگرام

در این قسمت به شما می گوید که اگر قصد دارید استیکر های بیشتری بسازید مرحله 5 و 6 را تکرار کنید. اگر هم قصد دارید کارتان را نهایی کنید می توانید دستور publish/ را انتخاب یا بنویسید. پس از وارد کردن دستور publish/ با پیام زیر مواجه می شوید.

5 - آموزش ساخت استیکر در تلگرام

در این قسمت دوباره از شما می خواهد تا نامی برای پک استیکر خود وارد کنید که پس از وارد کردن با پیام زیر مواجه می شوید.

6 - آموزش ساخت استیکر در تلگرام

لینکی که برای شما ارسال می شود لینک استیکری است که شما ساختید می توانید برای دوستان و یا افراد دیگر ارسال کنید. به همین راحتی شما روش ساخت استیکر در تلگرام را یاد گرفتید.

مقالات دیگر

قابلیت ترجمه متن در استوری اینستاگرام ارائه شد

معرفی ربات تلگرام( ربات استعلام خلافی خودرو)

الگوریتم جدید اینستاگرام چیست؟ الگوریتم اینستاگرام 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *