ربات نینجاگرام چیست؟

75k8npnc9sha - ربات نینجاگرام چیست؟
فالوور رایگان

با سلام خدمت کاربران سایت دریچه 67 امروز می خواهیم راجب ربات نینجاگرام صحبت کنیم. معایب و مزایای اون رو بیان کنیم و آموزش کار با این ربات پرکاربرد رو بگیم. و در آخر این مطلب شما می تونید ربات رو دانلود کنید و فالوور رایگان واقعی دریافت کنید.

نینجاگرام چیست

نینجاگرام در واقع یک ربات اتوماتیک و همه کاره برای مدیریت اینستاگرام می باشد. که قادر هست کارهای زیادی مثل جذب و خرید فالوور عملیات لایک و کامنت گذاری و بسیاری موارد دیگر را بصورت اتوماتیک و تنظیماتی که کاربر آن را بر عهده ربات میسپارد بطور اتوماتیک انجام دهد.

نینجاگرام یکی از ربات های پولی برای اینستاگرام است. که البته اگر می خواهید برای استفاده از نینجاگرام هزینه ای پرداخت نکنید می توانید از نینجاگرام کرک شده استفاده کنید. نینجاگرام برای کامپیوتر در دسترس است و میتوانید با نصب این برنامه بر روی کامپیوتر خود عملیان مدیریت اینستاگرام را با این ربات انجام دهید.

قابلیت‌های ربات نینجاگرام

ninjagram1 cafemaps.net  - ربات نینجاگرام چیست؟
فالوور رایگان

ربات نینجاگرام همانند بیشتر ربات‌های اینستاگرامی دارای قابلیت‌های فراوانی است که می‌توانید از آن‌ها به بهترین صورت استفاده کنید.از این ربات با استفاده از فیلترهایی مانند هشتگ، مکان، علایق، فالوور صفحه خاصی بودن و… می‌تواند فالوورهای زیادی جمع‌آوری کند. همچنین براساس تایم بندی شده، لیست خاص و… افراد را به صورت هوشمند و خودکار فالو یا آنفالو می‌کند. نینجاگرام بر اساس تنظیمات مختلف می‌تواند لایک خودکار و سوپر لایک به دست بیاورد. همچنین به تعداد مورد نظر کامنت خودکار و یا کامنت همراه با لایک به دست آورد. برای صفحه‌هایی قفل نیز می‌تواند قبول کردن خودکار درخواست فالو را قبول کند.

تمامی مواردی که ذکر کردیم تنها تعدادی از امکانات و قابلیت‌های ربات نینجاگرام بود. هر شخصی می‌تواند با استفاده از این قابلیت‌ها هزاران فالوور و لایک واقعی را به‌صورت دلخواه کسب کند. در ادامه به توضیح قابلیت‌های پیشرفته و فوق‌العاده این ربات می‌پردازیم، پس با ما همراه باشید.

قابلیت جمع‌آوری کاربر (gather user)

این قابلیت به شما کمک می‌کند تا بر اساس فیلترهایی که تعیین کرده‌اید، ربات کاربران دلخواهی را برای عملیاتی همچون لایک، کامنت، فالو، آنفالو و یا اعمال تلفیقی انتخاب کند. این قابلیت در انتها به شما فایل متنی با پسوند txt در مورد این امکانات می‌دهد.

انواع جمع‌آوری کاربر در ربات نینجاگرام (gather users in Ninja gram)

در ربات نینجاگرام جمع‌آوری اطلاعات بر اساس گزینه‌های مختلفی صورت می‌گیرد. این گزینه‌ها شامل: دنبال کردن‌های صفحه مورد نظر، فالوور‌های صفحه مورد نظر، انواع اطلاعات بر اساس برچسب(هشتگ)، موقعیت مکانی، نظرات زیر پست، علاقه‌مندی‌های به تصویر و… است.

ninjagram2 cafemaps.net  - ربات نینجاگرام چیست؟
نینجاگرام

قابلیت فالوو و آنفالوو در ربات نینجاگرام (Auto follow & Unfollow)

فهرستی که در مراحل قبلی جمع‌آوری کرده‌اید در این قابلیت می‌تواند مفید واقع شود. این ربات با استفاده از فهرستی که در مراحل قبلی به دست آورده‌اید، می‌تواند عملیات فالو یا آنفالو را بر روی صفحه موردنظر اعمال کند. در ادامه اینهارو بررسی می‌کنیم.

آنفالو کردن در این ربات بر اساس مواردی مانند آنفالو کسانی که شما را فالوو کرده اند یا نکرده‌اند(اصطلاحا بک داده‌اند یا نداده‌اند)، بر اساس لیست جمع‌آوری‌شده، بر اساس روز‌های داده‌شده، آنفالو تلفیقی و… صورت می پذیرد

به‌صورت مشابه فالو کردن نیز بر اساس گزینه‌هایی مانند لیست داده‌شده، بر اساس موقعیت مکانی، بر اساس هشتگ و… صورت می گیرد

قابلیت لایک و کامنت خودکار (Auto like & Auto comment)

یکی از راه‌های جذب فالوور واقعی کامنت گذاشتن و لایک کردن پست‌های دیگران است. این کار به عنوان پربازده‌ترین روش‌ها برای افزایش فالوور‌های صفحه و نهایتا باعث بالا رفتن بازدید صفحه شما می‌شود.

لایک خودکار یکی دیگر از قابلیت‌های ربات نینجاگرام است که بسیار مهم و پر ارزش می‌باشد. کارکرد این قابلیت بر اساس، لیست جمع‌آوری‌شده از موقعیت مکانی و برچسب، مانیتور کردن صفحه، مانیتور هشتگ یا لوکیشن، سوپرلایک و… است. کامنت خودکار نیز مانند لایک خود کار عمل می‌کند.

تبدیل رویاهایتان به واقعیت به کمک ربات اینستاگرام

آیا شما هم جزو افرادی هستید که تا کنون به این فکر کرده اید که یک پیج اینستاگرام شلوغ و محبوب داشته باشید؟ آیا به این موضوع فکر کرده که تمام فالورهای صفحه خودتان را خودتان انتخاب کنید؟ آیا تا بحال شده به این فکر کنید که روزانه صدها فالور واقعی جذب صفحه تان کنید؟ ربات نینجاگرام یکی از محصولاتی است که تمام رویاهایی که در رابطه با شبکه اجتماعی اینستاگرام دارید را به حقیقت تبدیل می کند.

شما به کمک این ربات می توانید خودتان فالورهای خودتان را انتخاب کنید. به این شکل که می توانید انتخاب کنید فالورهای جدیدتان زن باشند یا مرد؟ از کدام شهر و منطقه باشند؟ مربوط به کدام یک از مشاغل جامعه باشند؟ به کمک دانلود نینجاگرام می توانید فالورهای جدیدتان را با استفاده از فیلترهای مختلف جذب کنید. همچنین به صورت روزانه پست های صدها کاربر را بدون اینکه خودتان کاری انجام دهید توسط ربات هوشمند نینجاگرام لایک کنید و زیر آن ها کامنت بگذارید!

این ربات برای افرادی که دارای صفحات غیرشخصی نیز هستند بسیار کارگشا است. این ربات باعث توسعه و رونق کسب و کار شما خواهد شد. اگر فکر می کنید استفاده از ربات اینستاگرام صفحه شما را بلاک می کند، شایان ذکر است بدانید امکان بلاک شدن صفحه شما در اینستاگرام به کمک دانلود نینجاگرام به 0 خواهد رسید.

با دانلود نینجاگرام خواهید توانست…

aowuccbqf64u - ربات نینجاگرام چیست؟
افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

1.مشتریان تان را با دانلود نینجاگرام افزایش دهید

اگر دارای صفحه فروشگاهی هستید، می توانید با استفاده از ربات اینستاگرام فعالیت هایتان را در پیج های هدف افزایش داده و کاربران بیشتری را با محصولات تان آشنا کنید. هرچقدر کاربران بیشتری جذب صفحه شما شوند بر تعداد مشتریان تان افزوده خواهد شد.

2.فروش تان را با دانلود نینجاگرام بیشتر کنید

در صفحات فروشگاهی، کاربر بیشتر مساوی با مشتری بیشتر است و مشتری بیشتر فروش بیشتر را به همراه دارد. با فروش بیشتر نیز سود بیشتری عاید شما خواهد شد و به همین سادگی می توانید بدون صرف هزینه های گزاف تبلیغاتی سودتان را افزایش دهید. اگر قصد دارید از ربات اینستاگرام برای افزایش فروش استفاده کنید، حتما فرآیند منظمی را در نظر داشته باشید تا این فروش دائمی باشد.

3.مخاطبان بیشتری را جذب صفحه تان کنید

پیج های شخصی با هدف افزایش مخاطبان خود اقدام به استفاده از این ربات می کنند. شما می توانید با استفاده از امکانات فوق العاده ربات نینجاگرام به راحتی فالورهای خود را افزایش داده و به چهره ای محبوب تبدیل شوید.

4.تبلیغات گسترده با دانلود نینجاگرام

تبلیغات به شکل کامنت، یکی از روش های متداول است که هیچ هزینه ای را برای شما به همراه نخواهد داشت. شما با استفاده از دانلود نینجاگرام می توانید کامنت های زیادی را در فواصل زمانی مشخص در پست های کاربران هدف منتشر کنید و به این واسطه به تبلیغات صفحه خود بپردازید.

5.فالوورهای هدفمند و واقعی دریافت کنید

فالوور فیک چیزی نیست که بتوان به آن افتخار کرد؛ همه افرادی که به دنبال افزایش فالور اینستاگرام هستند، دوست دارند با فالورهایشان تعامل داشته باشند و این تعامل از فالورهای فیک برنمی آید. شما می توانید با استفاده از ربات اینستاگرام نینجاگرام، فالورهای واقعی را جذب صفحه تان کنید و با آن ها تعامل داشته باشید.

6.با دانلود نینجاگرام در وقت و هزینه صرفه جویی کنید

فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن، بررسی درخواست ها و کارهایی از این قبیل وقت زیادی را از شما ضایع خواهد کرد. به کمک ربات اینستاگرام، می توانید هزاران لایک، فالو و کامنت را در طول مدت زمانی کوتاه انجام دهید بدون اینکه خودتان کاری کرده باشید. ربات اینستاگرام تمام کارها را با دقت انجام خواهد داد و شما می توانید به انجام کارهای دیگری بپردازید.

دانلود آخرین نسخه کرک شده ربات نینجاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *