۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل

۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی

۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل که همه بازیکنان برای تصاحب آنها تا پای جان تلاش می‌کنند.

پابجی موبایل نه‌تنها نامی آشنا در صنعت گیم است؛ بلکه نقش مهمی در تاریخ بتل رویال‌ها دارد و اکنون نیز با حضور در گوشی‌های همراه به یکی از برترین بازی‌ها موبایل در اقصی نقاط جهان تبدیل شده است.

برخلاف عده‌ای که تنها برای سرگرمی پا به پابجی می‌گذارند، برخی هستند که کاملاً حرفه‌ای و جدی نبردها را رقم می‌زنند؛ چرا که می‌دانند در درآمد ماهیانه آنها موثر است.

امکان تجربه انواع صحنه‌ها در پابجی باعث شده که شما هیچ‌گاه دچار دلمردگی و کسالت نشوید و وجود انواع ادوات راه را برای پیاده کردن انواع استراتژی مبارزه باز کرده تا حتی سخت‌ پسندان و تنوع‌طلبان نیز پابجی را دوست داشته باشند.

از میان این ادوات و در کارزار بکش تا کشته نشوی اسلحه‌ها نقش مهمی دارند و شناخت هر چه بیشتر این سلاح‌های قدرتمند شانس موفقیت شما را جه به‌عنوان یک آماتور و حرفه‌ای بیشتر خواهد کرد.

اگر بدانید اثربخشی هر شلیک شما در هر استراتژی با شناخت اسلحه‌ها دوچندان خواهد شد، بدون شک برای تصاحب ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل درنگ نخواهید کرد.

۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل

با وجود تنوع اسلحه در پابجی تلاش برای رتبه‌بندی‌ آنها کار دشواری است. به مرور هر یک از بازیکنان با یکی از اسلحه‌ها انس پیدا کرده و گمان می‌کند بهترین اسلحه را یافته است. لیکن توصیه حرفه‌ای در پابجی استفاده از اسلحه‌های متنوع برای هر مأموریت یا حتی هر بخش از نبرد است. در حقیقت ساخت هیچ وسیله و ابزاری در بتل رویال‌ها بدون برنامه و صرفاً از روی تنوع و جذابیت نیست.

سلاح‌ها را می‌توان از نظر نتایج آسیب‌ها، محبوبیت،تجربه شخصی و… رتبه‌بندی کرد و جنبه جذاب ماجرا این است که این رتبه‌بندی‌ها می‌تواند نگرش شما در بهره‌گیری از اسلحه‌های پابجی را تحت تاثیر قرار دهد. از همین جهت ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل برای حلق نبردهای حماسی و ماندگار به شما معرفی می‌شوند.

پیشنهاد : همه چیز درباره ربات ها در بازی پابجی موبایل

۱- گروزا قاتل روسی

پابجی موبایل - ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل

ایده ساخت گروزا یا  OC-14 در پایان سال ۱۹۹۲ شکل گرفت و اولین نمونه آن در سال ۱۹۹۴ ساخته شد و به‌زودی مورد توجه وزارت دفاع روسیه قرار گرفت.

گروزا اسلحه مناسبی برای واحدهای رزمی هوابرد و نیروهای درگیر در خط مقدم بود. به ویژه هنگامی که سربازان نیاز به مقابله خشن در سکوت داشتند و حتی برای آنها مهمات مادون صوت نیز طراحی شد.

گروزا یا OTs-14 خود مادر و الهام بخش ساخت اسلحه دیگری به نام Groza-1 نیز هست و در جنگ چچن نیز خودنمایی کرد؛ ولی با گذر زمان ساخت آن متوقف شد.

اسلحه تهاجمی گروزا در بین ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل دومین رتبه نرخ شلیک در را دارد و رقیب جدی AKM است. معروف است که گروزا را به سمت هدف نشانه بگیرید و این اسلحه خود بقیه کارها را به اتمام می‌رساند. بنابراین اگر با گروزا تنها نیز به میدان نبرد وارد شوید پشیمان نخواهید شد.

۲- آکاام فرزند کلاشینکف

در پابجی موبایل 1024x377 - ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل

آکاام (AKM) نیز از تفنگ‌های تهاجمی و برجسته در بین ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل  است که در واقع نسل جدید AK-47 (کلاشینکف) به شمار می‌رود و از نظر ظاهری نیز چنان با هم مشابهت دارند که گاهی به‌ اشتباه جای یک‌دیگر انتخاب می‌شوند.

بیش از ۷۰ سال است AKM در ارتش شوروی خدمت می‌کند و از محبوب‌ترین و رایج‌ترین انواع سلاح‌های گرم AK در کشورهای به‌جا مانده از جماهیر شوروی، آسیا، خاورمیانه و آفریقا است.

مزیت ساختاری AKM نسبت به کلاشینکف در سادگی قطعات است و البته این سادگی باعث عدم تنوع در تولید شده و برادران همچون AKML و AKMP نیز در این خانواده وجود دارد.

قدرت تخریب آکاام تنها کمی کمتر از گروزا است؛ ولی مزیت کلیدی آن وفور استفاده در صحنه نبرد است. از دیگر مزایای آکاام قدرت آسیب در تک شلیک است که به‌راحتی اثر بخشی انواع اسلحه‌های تهاجمی پابجی را به چالش می‌کشد.

در  پابجی و بررسی ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل، تیراندازی به نقاط حساس بدن معنادار است و با شلیک به این نقاط می‌توانید سریع‌تر دشمن را از پا درآورید. درحالی‌که AKM با تک شلیک به سر رقبا به آسان‌ترین  شکل ممکن  ماموریت را به سرانجام می‌رساند، دیگر سلاح‌های تهاجمی باید دو شلیک موفق برای این منظور خرج کنند.

قدرت آکاام در فاصله نزدیک نیز خوب است؛ لیکن آنچه که موجب علاقه بازیکنان به این اسلحه شده وجود آن در هر گوشه از نقش‌های بازی است.

حرفه‌ای‌ها در طول نبردهایی که در آنها رویکرد پنهان کاری لحاظ نشده با اضافه کردن یک کامپنسیتور نه تنها لگد اسلحه را کاهش  داده؛ بلکه دقت شلیک را به‌نحو چشمگیری افزایش میدهند.

درعین‌حال استفاده از کویک‌دراو اکستندد را در AKM برای کاهش زمان بارگذاری و همین‌طور افزایش تعداد تیر خشاب را فراموش نکنید.

۳- اسلحه‌ M416 رقیب قاتل روسی

pubg mobile m416 dariche67 - ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل

از اسلحه‌های قابل اعتماد در بین ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل باید از M416 نام برد. این سلاح کاربردی و موثر با شلیک تک تیر هم به داستان دشمنان در صحنه نبرد خاتمه می‌دهد.

هر چند برخی اسلحه تهاجمی اسکار اف‌ان را ترجیح می‌دهند؛ ولی خوب است بدانید نرخ آتش M416 بیشتر است و در نتیجه جایگاه بهتری را در بین سلاح‌ها تصاحب می‌کند.

از سوی دیگر شدت آسیب و سرعت  M416 می‌تواند اسلحه‌های همچون اسکار و حتی M16A4 را  در بین ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل به چالش بکشد و به‌نوعی خود را رقیب گروزا معرفی می‌کند. این اسلحه در نبردهای نزدیک و دور شما را ناامید نمی‌کند و به همین جهت اسلحه محبوب اغلب بازیکنان پابجی است.

قابلیت برجسته M416 در سفارشی‌سازی بالای آن است و بهترین نتایج با شناخت و استفاده از پیوست‌ها رقم می‌خورد. درعین‌حال دسترسی به این اسلحه در اغلب نقشه‌ها به‌راحتی میسر است و بنابراین این اسلحه‌ای مناسب برای مبتدیان است که می‌توانند با آن کار خود را شروع کنند و همان اسلحه‌های است که برندگان پابجی با آن آخرین تیر موفقیت شلیک می‌کنند.

پیشنهاد : پابجی یا کالاف کدام بازی جذاب تری برای موبایل است؟

۴- تفنگ‌ تهاجمی M16A4

m16a4 pubg dariche67 - ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل

تفنگ‌ تهاجمی M16A4 از محصولات کمپانی کلت آمریکا است که حدود ۲ قرن سابقه فعالیت در ساخت اسلحه دارد. اسلحه M16A4 نه‌تنها در میان  ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل بلکه اسلحه سازمانی تفنگداران دریایی آمریکا است و تا سال ۲۰۱۵ نیز به‌عنوان یک اسلحه استاندارد شناخته می‌شد تا اینکه جای خود را به رقیب قَدرش  M4 کاربین داد.

تفنگ تهاجمی M16A4 از انواع اسلحه‌های گازی در جمع ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل  به‌شمار می‌رود و لگد بسیار کمی دارد. در طراحی نیز با قرار دادن محور لوله و قنداق در یک محور دقت تیراندازی بیشتر شده است.

علاوه‌بر حالت‌های معمول تیراندازی تک تیر و رگبار حالت شلیک ۳ تیر نیز در این اسلحه تعبیه شده است که اتفاقا بهترین توانایی خود را در این تنظیم نشان می‌دهد.

اگر به‌دنیال سلاحی با کم‌ترین لگد ممکن و مناسب برای شکار اهداف دور‌دست هستید، حتما M16A4 را امتحان کنید. در بخش پیوست به صورت استاندارد گزینه‌های چندانی یه‌ غیر از قطعات سرلوله تفنگ‌ و خشاب چیزی عاید شما نمی‌شود.

۵- اسکارال مسافری از بلژیک

ال در پابجی موبایل - ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل

یک از انواع تفنگ‌های تهاجمی که از غرب و میدان نبرد اروپا (لقب کشور بلژیک) ساخته شده اسلحه‌های اسکار است. قدمت این اسلحه که در بین  ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل  جای گرفته، حتی به ۲ دهه نمی‌رسد؛ ولی این اسلحه با قابلیت ماژولار خود توانسته از خود را به‌عنوان اسلحه عملیات ویژه ایالات متحده مطرح کند.

از خانواده اسکارها در پابجی موبایل باید به اسکارال اشاره کرد و حرف ال این مدل راب باید به معنای لایت یا سبک معنا کرد. از همین جهت برادر دیگر اسکاراچ (اسکار سنگین)نام دارد که به‌عنوان جایگزینی برای M14 و Mk 11 معرفی شد.

با این اوصاف بهترین زمان استفاده از اسکارال در مبارزات با برد متوسط است که به قصد غنیمت‌گیری دیگر اسلحه‌ها اجرا می‌شود.

۶- اسلحه AVM اسنایپر جذاب

awm در پابجی موبایل - ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل

دیگر زمان آن رسیده که نامی از اسلحه‌های اسنایپر هم در فهرست  ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل به میان کشیده شود و چه تفنگی شایسته‌تر از AVM می‌تواند این جایگاه را از آن خود کند.

تفنگ‌ تک تیرانداز AVM از گونه تفنگ‌های بریتانیایی AW است و از نظر طراحی نیز با آنها شباهت بسیاری دارد. در یک حمله می‌توان گفت که AVM در قدرت، دقت و سرعت شما را نامید نمی‌کند.

به‌جرات می‌توان گفت اغلب هدف‌ها در شعاع ۵۰۰ متری با دیدن شما که AVM حمل می‌کنید، باید دم خود را روی کول خود گذاشته و فرار کند؛ چرا که در کسری از ثانیه (۹۴۵ متر بر ثانیه سرعت تیر) حتی کلاه‌خود (کلاه با ایمنی سطح ۳) آنها نیز سوراخ خواهد شد.

 خبر خوب برای شما این است که هر چه به دشمن نزدیک‌تر شوید قدرت آسیب بیشتر نیز خواهد شد.

البته با این قدرت تخریب و سرعت طبیعی است که صدای بلندی تولید شده و اگر تیر شما به خطا رود دشمن به سرعت متوجه مکان شما خواهد شد. برای کسب نتایج بهتر از این اسلحه در میان  ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل استفاده ازپیوست‌هایی همچون دوربین، سرلوله تفنگ و خشاب SR پیشنهاد می‌شود.

۷- کارابینر ۹۸کا آلمانی مخوف

۹۸کا در پابجی موبایل - ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل

کارابینر ۹۸کا (KAR98K) از محصولات شرکت موزر است و با اتمام جنگ جهانی دوم از خدمت بازنشسته شد. کارابینر ۹۸کا اسلحه سازمانی آلمانی بود و تعداد زیادی از آن در نبرد با روسیه به غنیمت گرفته شد. روس‌ها نیز آن را به‌ دیگر کشورهای نیازمند تسلیحات توزیع کردند که در نتیجه می‌توان گفت این تفنگ نظامی در اغلب کشورهای دیده می‌شود.

جالب است بدانید با اینکه اسلحه M24 از KAR98K الهام گرفته شده است؛ ولی این دو اسلحه رقیب سرسخت یک‌دیگر به‌شمار می‌روند.

البته برد کارابینر ۹۸کا از M24 و حتی AWM نیز کمتر است؛ اما همین امر باعث شده لگد زدن آن نیز کمتر شود. قدرت تخریب  KAR98K  در جمع ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل قابل توجه است و با نصب یک دوربین به اسلحه مخوفی تبدیل می‌شود.

۸- تفنگ تک تیرانداز M24

m24 pubgm featured dariche67 - ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل

ماجرای اسلحه‌های تک تیرانداز پابجی موبایل در بین ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل ادامه دارد و باید از اسنایپر محبوب ام۲۴ نیز یاد کرد. اسلحه M24 به‌عنوان یک تفنگ تک تیرانداز در ارتش آمریکا شناخته می‌شوید و الهام گرفته شده از تفنگ‌ رمینگتون مدل ۷۰۰ است.

ام۲۴ با برد بالا و قدرت آسیب  چشمگیر هر بازیکنی را مجاب می‌کند که در حین دستیابی به آن حداقل چند تیری را خرج رقبا کند. این اسلحه جذاب می‌توانید از نقاط مختلف مپ‌های همچون ارانگل، میرامار، سانهوک و… پیدا کنید.

پیشنهاد : معرفی بهترین vpnها برای بازی پابجی

۹- ام‌کا۱۴ تفنگی برای نبرد پیشرفته

همان‌طور که از نام ام‌کا۱۴ برمی‌آید این اسلحه نظامی یکی از انواع تفنگ جنگی M14 است. در واقع نیروی دریایی آمریکا درخواست ارتقاء M14 را داشت و در نتیجه ام‌کا۱۴ با بدنه آلومینیومی و عملکرد موثر و البته با صدای بلند شلیک متولد شد.

قدرت آسیب ام‌کا۱۴ غیر قابل انکار و حتی بیشتر از گروزا در بین ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل است. حتی در برد موثر نیز حدود ۴۰۰ متر بیشتر از گروزا کارایی دارد و شایسته است که جایگاه خاصی در کلاس DMR برای خود دست و پا کند. در حقیقت می‌توان از یک تفنگ چند منظوره نام برد که گره‌گشای بسیاری از موقعیت‌های سخت در پابجی موبایل است. همچنین استفاده از یک خشاب جدید ظرفیت ۱۰ تیر را به ۲۰ تیر افزایش خواهد داد.

۱۰- سیمونوف

سیمونوف نیز از بازماندگان دوران جنگ جهانی دوم، لیکن محصولی از شوروی است که جایگاه خاصی در میان ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل دارد. سیمونوف که به اس‌کااس نیز معروف است با دقت بیشتری از کلاشینکف توانست در دورانی نقش یک اسنایپر را نیز بازی کند.

علت محبوبیت SKS در پابجی تنوع در پیوست‌ها و در دسترس بودن آن است؛ ولی نمی‌توان گفت سرعت شلیک و آسیب آن مطلوب است. بهترین نحوه استفاده از این تفنگ به‌صورت اسنایپر است و حالت رگبار با وجود لگد بالا دقت شما را کاهش خواهد داد.

شما می‌توانید با افزودن دوربین، خشاب جدید و… برخی از کاستی‌های این اسلحه را جبران کنید. اگر در مسیر پیشروی شما در بتل رویال احتمال درگیری‌های نزدیک وجود دارد، بهتر است اسلحه‌هایی با سرعت تیراندازی بالا همچون smg نیز همراه خود داشته باشید.

دریچه ۶۷

دریچه ۶۷ دنیای پابجی را صرفاً محلی برای بازی، سرگرمی و وقت‌گذرانی نمی‌داند. نتایج علمی نشان داده که این بازی‌ها می‌تواند برخی استعداد‌های ذهنی شما را شکوفا کند، تجربه‌های عملی فراوانی نیز ثابت کرده بازی پابجی می‌تواند به محل درآمد جذاب و جالبی تبدیل شود.

از سویی هر بازیکن سبک بازی خود را پیگیری می‌کند و در نتیجه گاهی از برخی امکانات مفید و موثر غافل می‌ماند. انتخاب اسلحه وابستگی تنگاتنگی با استراتژی شما دارد .اگر دوست دارید در یک نبرد رودررو  به مبارزه ادامه دهید گزینه‌‌های شما متفاوت از کمپرها خواهد بود.

اگر می‌خواهید با یک تیر دو نشان بزنید، با استفاده از امکانات متنوع تسلیحاتی پابجی نبردها را به نفع خود پایان رسانده و درعین‌حال وارد سطح دیگری از بازی پابجی و پر کردن جیب خود از نمایش مهارت مبارزه شوید، آشنایی با ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل پیشنهاد اول ما است.

البته اسلحه‌ها و امکانات به‌خصوص ۱۰ اسلحه برتر و قوی بازی پابجی موبایل نیز به آسانی به دست نخواهند آمد. بخشی از آن را به‌واسطه درک و شناخت بهتر به غنیمت خواهید گرفت و برای دسترسی به بهترین آنها باید نگاهی به مارکت‌های پابجی داشته باشید.

مقالات دیگر

چه کارهایی باعث بن شدن در پابجی می شود؟

چند روش کسب درآمد از بازی پابجی

تفاوت پابجی با پابجی لایت چیست

عوارض بازی پابجی چیست؟

محصولات ما

در دریچه 67 شما می توانید از خدمات با کیفیت اینستاگرام ، تلگرام ، آپارات همچنین طراحی پست اینستاگرام و طراحی استوری اینستاگرام بهرمند شوید. خرید یوسی پابجی ، خرید سی پی کالاف ، خرید فالوور ، خرید ویو ، خرید فالوور ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *