drmagic follower - فالوور چرا باید فالوور پیج را در اینستاگرام افزایش دهیم؟

در اینستاگرام داشتن پیج‌های با فالوور زیاد راهی برای جلب توجه کاربران است و از الویت بسیار بالایی برخوردار است. تا آنجا که کاربران معیار اعتماد، کیفیت فروشگاه ها، عکاس ها، بسیار دیگری از کسب و کارها را با تعداد فالورها، و لایک‌ها و نظرات پست‌های آن پیج می سنجند.

امروزه اینستاگرام با میلیون ها کاربر یکی از بهترین شبکه اجتماعی موبایلی اینترنت است، استقبال گستره مردم ایران از اینستاگرام باعث ایجاد و حضور کسب و کارهای بسیاری در این فضا شده است. به طوری که روزانه مبالغ بسیاری از طریق این کسب و کار تجارت الکترونیکی جا به جا می شود.

همچنین شما با افزایش فالوور می توانید با پیج‌های هم رده خود به صورت روزانه تبادل کنید و خود را در پیج های هم رده تبلیغ کنید.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

فالوور ارزان

15000

تومان

ریزش بین 10 تا 20 درصد

زمان اعمال بین 1 تا 12 ساعت

حداکثر 100 کا برای هر پیج

+ 10% اعتبار هدیه

فالوور با کیفیت

30000

تومان

ریزش بین 10 تا 15 درصد

زمان اعمال بین 1 تا 12 ساعت

حداکثر 100 کا برای هر پیج

+ 10% اعتبار هدیه

فالوور با گارانتی

70000

تومان

ریزش بین 1 تا 15 درصد

زمان اعمال بین 1 تا 12 ساعت

حداکثر 100 کا برای هر پیج

+ 10% اعتبار هدیه

فالوور میکس

10000

تومان

ریزش نا مشخص

زمان اعمال بین 1 تا 12 ساعت

حداکثر 20 کا برای هر پیج

+ 10% اعتبار هدیهAccounts

Free Trial

Free Trial

Projects

فالوور ارزان

17000

تومان

ریزش بین 10 تا 20 درصد

زمان اعمال بین 1 تا 12 ساعت

حداکثر 100 کا برای هر پیج

+ 10% اعتبار هدیه

ویژگی‌های سرویس :

  1. بدون نیاز به رمز ورود شما
  2. تضمین کیفیت
  3. تضمین بازگشت وجه
  4. احترام و حفاظت از حریم شما
  5. پشتیبانی 24 ساعته از طریق سایت دریچه 67

شبکه‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین بخش‌های فضای اینترنت را تشکیل می‌دهند و روزانه میلیون‌ها کاربر در آن فعالیت می‌کنند. در ایران، کاربران در شبکه‌های اجتماعی زیادی فعالیت می‌کنند و اینستاگرام مهم‌ترین آنها است. باتوجه به اینکه کاربران در اینستاگرام می‌توانند تصاویر و ویدئوهای خود را به همراه کپشن دلخواه منتشر کنند، تعامل در آن بسیار زیاد است. در اینستاگرام برخی صفحات تعداد دنبال‌کنندگان بیشتری دارند که برخی از آنها از محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران برخودار هستد. در این صفحات معمولاً لایک و کامنت‌ها زیاد است و به همین دلیل می‌گوییم تعامل صفحه بالا است. تعداد دنبال‌کننده برای بسیاری از کاربران اهمیت زیادی دارد و همین مسئله موجب شده تا برخی از صفحات به دنبال خرید فالوور فیک اینستاگرام باشند. 

چرا باید با فالور فیک، فالورهای پیج خود را افزایش دهیم؟

 امروزه در این بازار رقابتی راهکارهای مختلفی جهت داشتن پیج مناسب برای برند و کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد. خرید پیج‌ها با فالور زیاد یکی از راهکارهایی می‌باشد که متاسفانه به دلیل عدم وجود ارتباط رو در رو خریدار و فروشنده و همچنین عدم اطلاع از تاریخچه پیج، تعداد فالورهای فیک و واقعی پیج، مشکلات قابل پیشبینی در این رابطه وجود دارد.

با توجه به شرایط به وجود آمده در رابطه با معیار سنجش کاربران در مورد کسب کارها در هنگام شروع، باید پیج را به آمار مناسبی که در ذهن دارید. به صورت فیک در کوتاه‌ترین زمان افزایش دهید. تا با جلب توجه کاربران از لحاظ روانشناسی، مخاطب را به فالو کردن صفحه کسب و کار خود راضی کنید.

مزیت خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام یک راه‌حل بسیار عالی برای جلب توجه کاربران است. هنگامی که کاربری وارد یک صفحه می‌شود. در نگاه اول تعداد فالوورها نظرش را جلب می‌کند و در مرحله بعد به سراغ مطالب می‌رود. اگر تعداد فالوورهای شما کم باشد، ممکن است پست‌های شما را مشاهده نکند یا حس خوبی نسبت به آنها پیدا نکند.! حال فرض کنید تعداد دنبال‌کنندگان صفحه شما زیاد باشد؛ با وجود آن‌که تعداد زیادی از آنها فالوورهای فیک هستند. اما حس خوبی در کاربر ایجاد می‌کند و به سراغ پست‌های شما می‌رود. اگر پست‌هایتان از کیفیت خوبی برخوردار باشد، صفحه شما را دنبال می‌کند و می‌توانید آنها را به مشتری تبدیل کنید. در بحث رقابت نیز اگر دو صفحه با محصول مشابه وجود داشته باشند و کاربر قصد خرید آن محصول را داشته باشد. راحت‌تر می‌تواند به صفحه‌ای که تعداد دنبال‌کننده بیشتری دارد اعتماد کند. 

جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

اگر مدیریت یک صفحه اینستاگرامی را برعهده دارید یا برای کسب‌وکار خود در اینستاگرام فعالیت می‌کنید. بزرگ‌ترین مشکل شما افزایش فالوورهای واقعی در اینستاگرام است.

یکی از کم‌هزینه‌ترین و بهترین روش‌های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام، استفاده از ربات اینستاگرام است. با این روش صفحه خود را به ربات اینستاگرام متصل می‌کنید. ربات‌ها به صورت خودکار کاربران را دنبال می‌کنند، پست‌های آنها را لایک می‌کنند. و به شما در زمینه افزایش فالوور هدفمند کمک می‌کنند. اگر نیاز به یک ربات اینستاگرام حرفه‌ای دارید. می‌توانید از خدمات آموزشی دکتر مجیک در راستای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام با استفاده از ربات نینجاگرام استفاده کنید. و فالوورهای واقعی صفحه اینستاگرامی خود را افزایش دهید.