معرفی ربات تلگرام( ربات استعلام خلافی خودرو)

ربات استعلام خلافی خودرو

ربات استعلام خلافی خودرو : اگر خودرو دارید و قصد دارید که خیلی آسان و مطمئن به تمام اطلاعات از قبیل خلافی خودرو ، نمره منفی گواهینامه و … دست پیدار کنید. ما امروز در این مقاله به شما می گوییم که چگونه با ربات استعلام خلافی خودرو در تلگرام تمام این کار ها را انجام دهید.

آموزش کار با ربات استعلام خلافی خودرو

برای شروع به تلگرام خود مراجعه کنید و آیدی @Car_Services_Bot را در قسمت جستجوی سرچ کنید تا به ربات استعلام خلافی خودرو وارد شوید. یا می توانید از طریق دکمه زیر به صورت مستقیم وارد ربات شوید.

1 1 - معرفی ربات تلگرام( ربات استعلام خلافی خودرو)

بعد از پیدا کردن ربات صفحه ایی شبیه به تصویر بالا برای شما نمایش داده می شود. برای شروع باید Start را بزنید تا قابلیت های ربات استعلام خلافی خودرو برای شما به نمایش در بیاید. حالا ما قصد داریم تا خلافی خودرو خود را استعلام بگیریم برای این کار روی گزینه استعلام خلافی خودرو کلیک کنید.

2 1 - معرفی ربات تلگرام( ربات استعلام خلافی خودرو)

بعد از لمس روی گزینه استعلام خلافی خودرو ربات شما را مطابق تصویر بالا راهنمایی می کند. شما در این مرحله باید کد 8 رقمی زیر بارکد کارت ماشین خود را برای ربات ارسال کنید. بعد از ارسال کد شما تصویر برای شما می آید مبنی بر تائید هویتتان شما باید حروف در تصویری که برای شما ارسال می شود را برای ربات بفرستید. همان طور که نوشته ربات به حروف بزرگ و کوچک حساس نیست. همچنین شما فقط دو بار می توانید به رایگان از طرق ربات استعلام خلافی خودرو بگیرید.

3 1 - معرفی ربات تلگرام( ربات استعلام خلافی خودرو)

پس از رد کردن مراحل بالا و تایید هویت شما ربات تمام خلافی های خودروی شما را تک تک با ریز جزئیات برای شما نمایش می دهد. برای پرداخت خلافی خودرو کافیست تا روی گزینه افزودن به لیست پرداخت را بزنید. به این صورت به راحتی می توانید خلافی خودرو خود با تلفن همراه خود پرداخت کنید.

اگر قصد دارید که نمره منفی گواهینامه خود را استعلام بگیرید در منوی اصلی ربات روی گزینه استعلام نمره منفی گواهینامه کلیک کنید. بهد از کلیک روی گزینه استعلام نمره منفی گواهینامه شما باید شماره گواهینامه خود را برای ربات ارسال کنید و بعد حروف های تایید را بزنید تا ربات نمره منفی گواهینامه شما را برایتان ارسال کند. اگر نمره منفی نداشته باشید پیام هیچ نمره منفی برای گواهینامه شما ثبت نشده برای شما ارسال می شود. مطابق تصویر زیر

4 - معرفی ربات تلگرام( ربات استعلام خلافی خودرو)

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث

علاوه بر استعلام خلافی خودرو و استعلام نمره منفی گواهینامه که در بالا ذکر کردیم. ربات استعلام قیمت بیمه شخص ثالث هم در خدمات خود دارد. برای انجام این کار شما باید از منوی اصلی ربات روی گزینه استعلام قیمت بیمه شخص ثالث کلیک کنید. بعد از انتخاب گزینه شما باید نوع خودرو خود را انتخاب کنید بعد از انتخاب نوع خودرو باید سال تولید خودرو را وارد کنید. بعد باید مشخص کنید که شما چه تعداد از بن های بیمه خود را استفاده کردید.

5 - معرفی ربات تلگرام( ربات استعلام خلافی خودرو)

بعد از مراحل بالا که گفته شد شما باید سابقه عدم خسارت خودرو را وارد کنید. تاریخ انقضای بیمه خود را اعلام کنید و در نهایت می بینید که لیستی از بیمه های مختلف برای شما نمایش داده می شود.

6 - معرفی ربات تلگرام( ربات استعلام خلافی خودرو)

نمایش وضعیت ترافیک و آب و هوا

یکی دیگر از قابلیت های ربات این است که به شما وضعیت آب و هوا و ترافیک جاده را می گوید. برای دستیابی به این ویژگی شما باید روی گزینه در جاده ها کلیک کنید و سایر اقدامات مشابه را طی کنید.

7 - معرفی ربات تلگرام( ربات استعلام خلافی خودرو)

سخن آخر

ما در این مقاله به معرفی و آموزش کار با ربات استعلام خلافی خودرو پرداختیم. اگر در رابطه با این مقاله به مشکلی برخوردید می توانید با پشتیبانی دریچه 67 تماس بگیرید تا ما به شما در این رابطه کمک کنیم. توجه داشته باشید مشاوه در دریچه 67 رایگان است و همیشه رایگان می ماند.

مقالات دیگر

آموزش تصویری تبدیل گروه معمولی به سوپر گروه در تلگرام

آموزش غیرفعال کردن دانلود خودکار تلگرام

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول ، ایرانسل و رایتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *