قابلیت ترجمه متن در استوری اینستاگرام ارائه شد

ترجمه متن در استوری اینستاگرام

ترجمه متن در استوری اینستاگرام : اینستاگرام قابلیت‌های بسیاری زیادی را برای ایجاد محیطی راحت و جذاب برای کاربران ایجاد کرده است و مدام در حال افزایش ویژگی جدید به برنامه خود می‌‌‌‌‌باشد. یکی از ویژگی‌های جدیدی که اخیرا اضافه کرده است قابلیت ترجمه متن در استوری اینستاگرام می‌باشد. جدیدترین قابلیت اینستاگرام به کاربران این شبکه اجتماعی اجازه می‌دهد به‌سرعت به ترجمه متن‌ استوری دسترسی پیدا کنند.

قابلیت ترجمه متن در استوری اینستاگرام

2 2 - قابلیت ترجمه متن در استوری اینستاگرام ارائه شد

در گذشته قابلیت ترجمه متن در استوری اینستاگرام ممکن نبود ولی حالا اینستاگرام ترجمه خودکار متن در پست‌های استوری را برای کاربران ارائه کرد. اپلیکیشن اینستاگرام از سال ۲۰۱۶ توانایی ترجمه متن‌ پست و کپشن را دارد و اکنون نوبت به اضافه شدن چنین قابلیتی به استوری رسیده است.

به گزارش سایت 9to5mac، هنگامی که این سرویس یک زبان خارجی را در پستی شناسایی می‌کند. گزینه‌ «مشاهده ترجمه» را در سمت چپ بالای صفحه به کاربر نمایش می‌دهد. کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی این گزینه، ترجمه متن مذکور را در پایین صفحه مشاهده کنند.

در حال حاضر قابلیت ترجمه متن در استوری اینستاگرام برای صدا فعال نیست و از اینستاگرام بعید نیست که در آینده‌ قابلیت ترجمه صدا را بتواند به پلتفرم خود اضافه کند. ارائه ترجمه استوری یک گام بزرگ برای جذب بیشتر کاربر می‌باشد. همچنین کاربران از ویژگی ترجمه خودکار اینستاگرام جهت رفع محدودیت‌های زبان خود می‌توانند به خوبی بهره ببرند.

مقالات دیگر

راه های افزایش بازدید اینستاگرام

معرفی ربات تلگرام( ربات استعلام خلافی خودرو)

تجزیه تحلیل رقبا در اینستاگرام | رقبای خود را در اینستاگرام آنالیز کنید

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *