drmagic videoviews - بازدیدارزان‌ترین و باکیفیت‌ترین تعرفه بازدید ویدیو اینستاگرام در ایران

سرویس افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام در 3 نوع : “بازدید ویدیو ایرانی” و “بازدید ویدیو خارجی” و “بازدید ویدیو + ایمپرشن” می‌باشد که در همین صفحه می‌توانید مشخصات هر 3 تعرفه را در باکس‌های موجود مشاهده نمایید.

خدمات ویو ویدیو اینستاگرام دریچه 67 بسیار سریع ، ارزان و با کیفیت می‌باشند.

چنانچه بازدید ویدیو اینستاگرام با تعرفه ارزان‌تر از تعرفه‌های دریچه 67 یافتید، دریچه 67 ضمانت می‌کند ۲ برابر تعداد درخواستی را برای شما اعمال کند .

سفارشات ویو یا همان بازدید ویدیو ۹۹درصد از مواقع کمتر از ده دقیقه انجام می‌شوند. (اگر می‌خواهید آهسته اعمال شوند قبل از ثبت سفارش با ما هماهنگ کنید)

از خرید بازدید ویدیو برای ویدیوهای آلبومی خودداری نمایید چرا که اینستاگرام برای پست‌های مولتی گزینه view ندارد و شما می‌توانید از سرویس افزایش لایک اینستاگرام استفاده کنید.

بازدید ویدیو ارزان ایرانی

1000

تومان

برای IGTV اعمال می شود

زمان اعمال گاهی با تاخیر

حداکثر 500 کا برای هر پستAccounts

Free Trial

Projects

ویو+ ایمپرشن+ریچ

4000

تومان

مخصوص پیج بیزینس

زمان اعمال بین 0 تا 3 ساعت

حداکثر 100 کا برای هر پست

بازدید ایرانی

5000

تومان

 بازدید ایرانی

زمان اعمال گاهی با تاخیر

حداکثر 500 کا برای هر پست

بازدید ویدیو رایگان ایرانی

رایگان

برای IGTV اعمال می شود

زمان اعمال گاهی با تاخیر

حداکثر 1000 بازدید برای هر پست

ویژگی‌های سرویس :

توضیحات مختصر

سرویس افزایش بازدید ویدیو در چه مواردی استفاده می‌شود؟ هدف مشتریان از خرید بازدید ویدیو اینستاگرام چیست؟ مخاطب بازدید ویدیو اغلب چه کسانی هستند؟ این‌ها سوالاتی است که شاید برای شما هم پیش آمده باشد. در زیر مواردی که اغلب مشتریان به آن منظور ویو ویدیو تهیه می‌کنند را برای شما آورده‌ایم. البته این‌ها بخشی از دلیل انتخاب سرویس بازدید ویدیو دریچه 67 می‌باشد و بدیهی است هر فرد می‌تواند دلایل خودش را برای استفاده از یک محصول داشته باشد:

  1. سرویس افزایش بازدید ویدیو بسیار ارزان و بسیار فوری، خدمتی ارزشمند و کاربردی از دریچه 67
  2. به ویدیوهای خود در اینستاگرام اعتبار بخشید + رتبه پیج خود را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهید!

بازدید اینستاگرام چیست؟

ویو اینستاگرام (view) ، یا همان بازدید اینستاگرام که مربوط به پست‌های ویدیویی در اینستاگرام می‌باشد نمایانگر تعداد افرادی است که از آن ویدیو کلیپ در اینستاگرام بازدید کرده‌اند. شما با خرید بسته‌های افزایش ویو دریچه 67 می‌توانید آمار view پست ویدیویی خود را در اینستاگرام افزایش دهید و بهبود بخشید.