drmagic telegrammembers - افزایش ممبر کانال

دیگر هیچ شکی نیست که تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های مجازی دنیاست و در رده بندی سه شبکه برتر از لحاظ کاربر در ایران قرار دارد، به طوری که در ایران بیش از ۴۰ میلیون نصب گرفت !

با گسترش تلگرام، کانال‌های تلگرام زیادی ایجاد شد و کم کم کسب درآمد از تلگرام شکل گرفت که امروزه صد ها هزار نفر مشغول به کسب درآمد از تلگرام هستند.

جالب است بدانید هزاران نفر درآمد میلیونی از تلگرام دارند! اما برای داشتن یک درآمد عالی از تلگرام چه ملاک‌هایی مهم است؟ خب شاید قابل حدس باشد، افزایش عضو کانال یکی از بهترین ملاک‌ها برای رونق گرفتن کانال هست به طوری که هرچقدر عضو بیشتر باشد، درآمد، اعتبار و… آن کانال بیشتر می‌باشد.

و اما سوال اساسی و مهم اینجاست که:

چگونه ممبر کانال خود را افزایش دهیم؟Accounts

Free Trial

Projects

SSL

ممبر اجباری تلگرام

25000

تومان

به روش اد اجباری

زمان اعمال بین 0 تا 24 ساعت

حداکثر 2 کا برای هر کانال

+ 5% اعتبارهدیه پرداخت

ممبر کانال تلگرام

29000

تومان

فقط برای کانال یا گروه عمومی

زمان اعمال بین 0 تا 24 ساعت

حداکثر 2 کا برای هر کانال

+ 5% اعتبارهدیه پرداخت

ویژگی‌های سرویس :

افزایش ممبر کانال تلگرام با تولید محتوای مناسب

اولین مسئله‌ای که می‌تواند به شدت در افزایش ممبر کانال شما موثر باشد. این مسئله است که محتوای مناسب با نیازها و علایق کاربران تولید کنید. هرچه محتوای شما بروزتر، جذاب‌تر و کاربرپسندتر باشد، اعضای بیشتری در کانال یا گروهتان عضو می‌شوند. پس همیشه سعی کنید هدف اصلی کانال تلگرام خود را از نظر محتوا مشخص نمایید. و بهترین زمینه یا زمینه‌های ممکن را انتخاب کنید. این مسئله می‌تواند به شدت در افزایش ممبر کانال تاثیرگذار باشد.

یکی دیگر از نکاتی که می‌تواند به افزایش ممبر کانال کمک کند. و با نوع محتوای تولیدی شما هم ارتباط دارد این است. که نباید موضوع محتوای تولیدی خود را تغییر دهید. سعی کنید از همان ابتدای کار بهترین موضوع ممکن را انتخاب کنید. در آینده و با گسترش فعالیت خود می‌توانید شاخه‌های جدیدی را به این موضوع اضافه کنید، اما هیچوقت موضوع اصلی کانال خود را تغییر ندهید.

افزایش ممبر کانال با ساخت کانال عمومی

از آنجایی که فقط کانال‌های عمومی تلگرام در جستجو قابل مشاهده هستند و سازنده آن‌ها می‌تواند نام مورد نظرش را در لینک دعوت آن ضمیمه کند، یکی از اصلی ترین شروط افزایش ممبر کانال تلگرام این است که آن کانال عمومی یا Public باشد.اگر کانالی دارید که خصوصی است و تا حدی آن را به موفقیت رسانده‌اید، نگران نباشید. تلگرام این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید کانال خصوصی خود را به کانال عمومی تبدیل کنید.

افزایش ممبر کانال با عضو کردن 200 ممبر ابتدایی

زمانی که شما در حال ساختن یک کانال تلگرام هستید، می‌توانید در همان ابتدای کار حداکثر تا 200 ممبر یا عضو را از لیست مخاطبین گوشی خود در کانال اضافه کنید. این مسئله یک مزیت عالی برایتان محسوب می‌شود که باید تلاش کنید از آن نهایت استفاده را ببرید. پس در همان اولین قدم به فکر افزایش ممبر کانال باشید و تا می‌توانید عضو از مخاطبین خود به آن اضافه نمایید..