igstory - استوری اینستاگرامافزایش بازدید استوری سرویسی است که شما می‌توانید تعداد سین استوری خود را بهبود بخشید. در تاپ استوری‌ها قرار گرفته و بازدیدهای واقعی جذب کنید. همچنین با استفاده از این راهکار شما می‌توانید با جذب مخاطبین در نظرسنجی‌ها، مسابقه‌ها و حتی تبلیغات در اینستاگرام به نتایج دلخواه برسید.

بازدید استوری ارزان

5000

تومان

بازدید ازهمه استوری ها

زمان اعمال بین 0 تا 3 ساعت

حداکثر 20 کا برای هر استوری

+ 5% اعتبار هدیه پرداختAccounts

Free Trial

Projects

SSL

ویژگی‌های سرویس :

استوری چیست و چه طور در افزایش فالوور پیج موثر است؟

اینستاگرام قابلیت‌های متعددی را در برنامه خود قرار داده که هر کدام از آن‌ها می‌توانند شما را در افزایش بازدهی و تعداد مخاطبان و یا حتی بهبود کیفیت انتقال مطلب کمک کنند. قابلیت‌هایی که در اپدیت‌های جدید بهینه‌تر شده یا قابلیت‌های جدیدی به آن‌ها اضافه می‌شوند.

استوری اینستاگرام، روایت کوتاهی است که ما برای مخاطبان خود داریم. این روایت می‌تواند یک عکس باشد، یا نوشته، یا فیلم کوتاه. در استوری حتی می‌توان به صورت زنده با مخاطبان خود در اینستاگرام ارتباط برقرار کرد. زمانی که اینستاگرام برای این قابلیت در نظر گرفته فعلا 15 ثانیه است که البته می‌توانید استوری‌های 15 ثانیه‌ای متعددی را به صورت متوالی روی پیج خود قرار دهید که تا 24 ساعت فعال باشند و دیگران بتوانند آن را ببینند.

استوری یک هدف دارد. ایجاد ارتباط مستمر و تاثیرگذار با مخاطب! تاثیری که گذاشتن پست نمی‌تواند تا این میزان داشته باشد. ارتباط زنده یا لایو (Live) هم که بخشی از استوری است، به شدت روی مخاطب تاثیر مثبت دارد و او را به دیالوگ و واکنش نسبت به پیج شما ترغیب می کند.

خرید بازدید استوری، راه حلی بسیار ارزان جهت افزایش سین استوری شما!

امروزه اینستاگرام یک بستر بسیار عالی و ایده‌آل برای کسب درآمد میلیون‌ها نفر شده است و خیلی از افراد با جذب مخاطب و بازدید کننده به پیجشان از راه تبلیغات به کسب درامد مشغول اند. خرید بازدید استوری از دریچه 67 برای آن دسته از عزیزانی که می‌خواهند ویو استوری خود را در مدت زمان بسیار کوتاه افزایش دهند یک دوپینگ و به نحوی یک ترفند به حساب می‌آید.

سرویس افزایش بازدید استوری نیز مانند سایر خدمات دریچه 67، از قیمت بسیار مناسب برخوردار است. نکته مهم و حائز اهمیتی که لازم به ذکر است، ارزان بودن این سرویس به دلیل استفاده از سرورهای اختصاصی می‌باشد. یکی دیگر از دلایل مهم ارزان بودن سرویس یاد شده این است که به طور کلی دریچه 67 سود بسیار کم در قبال خدمات و سرویس‌های خود از مشتری دریافت می‌کند. رضایت مشتری و کلا مشتری مداری جزء اهداف بسیار بزرگ دریچه 67 است.